×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Результати голосувань пленарного засідання 23.01.2020

Список зареєстрованих депутатів на пленарному засіданні

Питання порядку денного

Рішення

1

Про затвердження порядку денного 23-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

 Прийнято

2

Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік

 Прийнято

3

Про затвердження Програми сприяння залученню інвестицій до міста Львова та реалізації окремих проектів на 2020-2021 роки

 Прийнято

4

Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“

 Прийнято

5

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5429 “Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова“.

 Прийнято

6

Про закупівлю медичного обладнання комунальними некомерційними підприємствами, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

Прийнято 

7

Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.11.2019 № 5882 “Про надання ЛКП “Ратуша-сервіс“ дозволів на придбання основних засобів довгострокового використання на умовах фінансового лізингу“.

 Прийнято

8

Про затвердження Кодексу етичної поведінки депутатів Львівської міської ради.

 Вилучено

9

Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505.

 Перенесено

10

Про надання гр. Мельнику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

11

Про надання гр. Цимер О. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській (поруч ділянки № 68). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

12

Про затвердження ТзОВ “Бетонбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 327. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

13

Про затвердження ТзОВ “Будівництво РСВ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 151. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

14

Про затвердження гр. Погрелюк О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Струмок. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 12.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

15

Про звільнення у 2020 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

16

Про надання ТзОВ “Будстон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці, 22-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

17

Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городній кооператив “Підлісся“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у мікрорайоні Рясне-1, масив “Сади“. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).

 Вилучено

18

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4400 “Про затвердження Програми забезпечення проведення загальноміських подій“.

 Прийнято

19

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова“.

 Прийнято

20

Про створення комунальної установи “Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Рідні“.

 Прийнято

21

Про перейменування ЛКП “Археологічно-архітектурна служба м. Львова“ у ЛКП “Бюро спадщини“.

 Прийнято

22

Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1494 “Про затвердження Примірного статуту установи дитячо-юнацького та молодіжного клубу м. Львова“.

 Прийнято

23

Про затвердження Програми “Відкриті кубки Львова“.

 Прийнято

24

Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного спрямування на проведення спортивних заходів.

 Прийнято

25

Про затвердження Правил утримання і поводження з домашніми тваринами у м. Львові.

 Прийнято

26

Про втрату чинності ухвали міської ради від 24.01.2019 № 4548 “Про делегування осіб до складу госпітальної ради госпітального округу Львівської області“.

 Прийнято

27

Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.05.2011 № 446 “Про затвердження Програми підтримки україномовного книговидання у м. Львові“.

 Прийнято

28

Про присвоєння назв вулицям у котеджному містечку “Провесінь“.

Відхилено

29

Про втрату чинності ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.

 Вилучено

30

Про надання народному депутату України Рущишину Я. І. в оренду нежитлового приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 85.

 Вилучено

31

Про надання громадській організації “Правове співробітництво“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Ярослава Мудрого, 12-а.

 Прийнято

32

Про розгляд місцевої ініціативи “Про проведення капітального ремонту огорожі на території закладу дошкільної освіти № 1 на вул. Олени Степанівни 48-а“.

 Прийнято

33

Про розгляд місцевої ініціативи “Про капітальний ремонт огорожі навколо ЗДО 154“.

Прийнято 

34

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 35 (ділянка 12) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

 Вилучено

35

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки на вул. Північній у промзоні “Сигнівка (ділянка 2-3)“, яка пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

 Прийнято

36

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки на вул. Північній у промзоні “Сигнівка (ділянка 2-4)“, яка пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

 Прийнято

37

Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

 Прийнято

38

Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону.

Прийнято 

39

Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-18) на земельних торгах у формі аукціону.

 Відхилено

40

Про внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Надійною, вул. Зеленою, межею міста, (зміна 1).

 Прийнято

41

Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Луганської, вул. В. Навроцького, вул. Зеленої, просп. Червоної Калини.

 Відхилено

42

Про затвердження детального плану території у районі вул. Б. Януша, вул. Жовківської.

 Відхилено

43

Про розроблення детального плану території у районі перехрестя вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Луганської.

 Відхилено

44

 Інформація щодо теплопостачання до житлових будинків в осінній період.

 Заслухано

45

Інформація щодо стратегії розвитку підприємства ЛКП «Зелене місто».

 Заслухано

46

Про продаж ФОП Зімбі О. О. земельної ділянки на вул. І. Виговського, 41.

 Відхилено

47

Про продаж ТзОВ “Канюк-Стиль“ земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73-ж.

 Прийнято

48

Про затвердження ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Виговського, 11-а.

 Перенесено

49

Про надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки на вул. Кримській, 33-а, 33-б для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парку “Снопківський“.

 Прийнято

50

Про надання ТзОВ “Львівський домобудівний комбінат-плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Малоголосківській.

 Прийнято

51

Про затвердження ПрАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 23.

 Прийнято

52

Про затвердження ТзОВ ″Львівське автотранспортне підприємство 24662″  технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок ТзОВ ″Львівське автотранспортне підприємство 24662″ та ТзОВ ″НФМ Львів″ на вул. Городоцькій, 280.

 Відхилено

53

Про надання АТЗТ “Будівельна компанія “Львівторгбуд“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Тернопільській, 21.

 Прийнято

54

Про затвердження Львівському державному університету безпеки життєдіяльності технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Дж. Ленона (мікрорайон № 42).

Прийнято 

55

Про затвердження ПП “Ід інвест груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Трускавецькій, 48.

 Прийнято

56

Про затвердження ТзОВ “Істрейт“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. К. Трильовського, 29-а.

 Прийнято

57

Про затвердження ТзОВ “Ромзен“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а.

 Прийнято

58

Про затвердження ТзОВ “Клуб професійного футболу “Карпати“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5.

Відхилено 

59

Про затвердження Українській академії друкарства проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Винниченка, 12.

 Прийнято

60

Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання ОСББ “Здоров’я-16“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Здоров’я, 16.

 Прийнято

61

Про затвердження ТзОВ “Ритейлінгова компанія “Євротек“ технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Є. Патона, 37.

 Вилучено

62

Про затвердження гр. Теодорович М. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Китайській, 44.

 Прийнято

63

Про затвердження ФОП Чайківському Б. Я. та ФОП Колобичу І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 10-12.

 Прийнято

64

Про надання ФОП Чайківському Б. Я. та ФОП Колобичу І. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) вул. Сяйво, 10-12.

 Прийнято

65

Про затвердження гр. Мазур Г. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. М. Голубця, 122-а.

 Відхилено

66

Про затвердження ОСББ “Кавалерідзе, 27“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Кавалерідзе, 27.

 Прийнято

67

Про затвердження ОСББ “Поперечна 16“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Поперечній, 16.

Прийнято 

68

Про затвердження ТзОВ “Васина Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Промисловій, 60.

 Прийнято

69

Про затвердження ТзОВ “Мостнафта“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 50.

 Прийнято

70

Про затвердження гр. Кусеню М. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Керченській, 17-19, гараж № 1.

Відхилено 

71

Про затвердження гр. Лавріну Ю. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садово-городньому кооперативі “Мічурінець-природоперетворювач“ в урочищі Голоско.

 Відхилено

72

Про затвердження гр. Запотоцькому В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.

Прийнято 

73

Про затвердження гр. Невойт Д. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Біговій, в обслуговуючому кооперативі “Садівниче товариство “Троянда“, ділянка № 26.

 Прийнято

74

Про затвердження гр. Притулки В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Хімік“ на вул. Пасічній – М. Пимоненка.

 Прийнято

75

Про затвердження гр. Павловій Н. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 8 (зміна цільового призначення) у кооперативному садівничому товаристві “Дружба“ в урочищі Голоско.

Відхилено 

76

Про затвердження гр. Мельник З. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Моторній, 44-б.

 Відхилено

77

Про затвердження гр. Борейко М. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 173.

 Прийнято

78

Про затвердження ТзОВ “Будівельна компанія “Нове місто“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) на вул. Китайській, садово-городній кооператив “Над яром“.

 Прийнято

79

Про затвердження гр. Завійській Н. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.

Відхилено 

80

Про затвердження гр. Завійському М. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.

 Відхилено

81

Про затвердження гр. Єфімову Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 44 у садівничому кооперативі “Алмаз-1“ в урочищі Голоско.

 Відхилено

82

Про затвердження гр. гр. Темчишину Я. В. та Навогольнику А. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) в урочищі Голоско.

 Відхилено

83

Про затвердження гр. Навогольник Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Пасіки Галицькі у садівничому кооперативі “Личаківський“ ділянка № 23. 

 Відхилено

84

Про затвердження гр. Хміль Н. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) на вул. А. Рудакі у садівничому кооперативі “Полонина“ ділянки № 7 та № 8.

 Прийнято

85

Про затвердження гр. Яворській О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 2 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.

 Відхилено

86

Про затвердження гр. Дуч Г. Б. проекту землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 23 у садівничому кооперативі “Хімік“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.

 Прийнято

87

Про затвердження гр. Караванській Н. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Богданівської у кооперативно-садівничому товаристві “Папоротник“, ділянка № 36.

 Прийнято

88

Про затвердження гр. Бедрилу О. Б. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Зелена балка“ на вул. М. Пимоненка.

 Прийнято

89

Про затвердження гр. Федевичу С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Медової Печери, 77 у дачному кооперативі “Відпочинок“, ділянка № 1.

 Прийнято

90

Про затвердження гр. Старицькій М. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8.

 Перенесено

91

Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.04.2019 № 5035 “Про надання гр. Старицькій К. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8“.

 Перенесено

92

Про внесення змін до договору оренди землі від 01.11.2019 № Ш-4203 та надання ТзОВ “Стрім-Львів“ у суборенду земельних ділянок на вул. Очеретяній, 25 та вул. Очеретяній, 25-а.

 Прийнято

93

Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2331 “Про надання гр. Пущак Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земсавкельної ділянки на вул. С. Мельничука, 23“.

 Відхилено

94

Про припинення договору оренди землі від 15.02.2010 № Ш-1776.

 Прийнято

95

Про припинення дії договору оренди землі від 01.08.2014 № Ш-3087.

 Прийнято

96

Про припинення ПрАТ “Шкіряне підприємство “Світанок“ права користування земельними ділянками на вул. Пластовій.

 Відхилено

97

Про продовження гр. Греху В. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73.

 Відхилено

98

Про продовження ТзОВ “Варіант вибору“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 79.

 Прийнято

99

Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 149.

 Перенесено

100

Про надання ТзОВ “Львів стандартбуд“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 48.

 Прийнято

101

Про надання гр. Гребеню А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Хвильового (біля будинку № 1-б).

 Прийнято

102

Про надання ФОП Мартину І. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 35.

 Прийнято

103

Про надання ПП “Текстиль-Контакт-Львів“ земельної ділянки на вул. Зеленій, 145/9.

 Відхилено

104

Про надання ПрАТ “Квіти Львова“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Стрийській, 195.

 Прийнято

105

Про надання ОСББ “Томас 5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Томашівського, 5.

 Прийнято

106

Про надання ОСББ “Латвійська 13“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Латвійській, 13.

 Прийнято

107

Про надання ЖБК “Політехнік“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Карманського, 6-б.

 Відхилено

108

Про надання ОК “Гаражно-будівельний кооператив “Грунтовик“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Грунтовій.

 Прийнято

109

Про надання ТзОВ “Львів Інвест Парк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Волинській, 10.

 Відхилено

110

Про надання ТзОВ “Добрі меблі“, ТзОВ “Спільне українсько-угорське підприємство “Поролон“, ТзОВ “Реннова“, ТзОВ “М-дизель“, гр. гр. Марець С. С., Лозі Я. П., Барабашу М. З., Циган Л. М., Мисяковській І. С. та Мельник В. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 357, 357-б.

 Прийнято

111

Про надання ТзОВ “Фірма “Гефест“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 174.

 Прийнято

112

Про надання ТзОВ “Західтранспарк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.

 Прийнято

113

Про надання ТзОВ “Мет-Інжиніринг“ земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16. 

 Прийнято

114

Про надання гр. Дігтяру С. О. земельної ділянки на вул. Зеленій, 67.

 Прийнято

115

Про надання ФОП Городецькій О. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок на вул. Персенківці, 58.

 Прийнято

116

Про надання гр. Лапці І. Р. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Ряснянській, 22.

 Відхилено

117

Про надання гр. Гавришків Г. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тарасівській, 53.

 Відхилено

118

Про надання гр. Гірковій М. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вільховій, 11-а.

 Відхилено

119

Про надання ФОП Давидчаку Я. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9-ж.

 Відхилено

120

Про надання гр. Дмитрах Г. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Личаківській (у районі Винниківського озера).

 Відхилено

121

Про надання гр. Підгірному Я. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Лодія, 9.

 Відхилено

122

Про надання ФОП Повшику Б. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Грунтовій, 1.

 Відхилено

123

Про надання гр. Савці І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зимновідській, 14.

 Вилучено

124

Про надання гр. Олексишин Л. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Радість, 24-а.

 Відхилено

125

Про надання гр. Припуті Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буковій, 29.

 Відхилено

126

Про надання гр. Хрущак М. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку, 3.

 Відхилено

127

Про надання ПрАТ “Львівобленерго“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 Відхилено

128

Про надання гр. Колосу Б. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 45.

 Прийнято

129

Про надання гр. Окілко О. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Князя Мстислава Удатного, 15.

 Відхилено

130

Про надання ОСББ “Мушака 22“ та ОСББ “Мушака 24“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Ю.Мушака, 22, вул. Ю. Мушака, 24.

 Прийнято

131

Про надання ОСББ “Під горіхом - 1“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садовій, 4, 6, 6-а, 8.

Прийнято 

132

Про надання ТзОВ “ТЕП “Рейлтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Грузинській, 30.

 Прийнято

133

Про надання гр. Таланчук Ю. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі, 5-а.

 Відхилено

134

Про надання гр. Сікмару Т. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 224-а.

 Відхилено

135

Про надання гр. Студзінській Я. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Доробок, 2.

 Відхилено

136

Про надання гр. гр. Зінечко О. А. та Зінечку Р. Ч. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 226.

 Відхилено

137

Про надання гр. Городньому І. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю. Горліса-Горського, 8-а.

 Прийнято

138

Про надання гр. Ластовецькому Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 7).

 Відхилено

139

Про надання гр. Стельмаху О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 11.

 Відхилено

140

Про надання гр. Шейгец Л. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1-163 та передачу земельної ділянки у садівничому кооперативі "Самоцвіти" в урочищі Голоско.

 Відхилено

141

Про надання ФОП Турок Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тролейбусній, 1.

 Відхилено

142

Про надання ПрАТ “Видавництво “Вільна Україна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимира Великого, 2.

Перенесено 

143

Про надання гр. Гілевичу В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 11 у садівничо - городньому кооперативі “Праця“ в урочищі Збоїща.

 Відхилено

144

Про надання гр. гр. Вітику С. М. та Вітику В. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.

 Відхилено

145

Про надання гр. Колещук І. І. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 312.

 Прийнято

146

Про надання гр. Кукулевському М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 4).

 Відхилено

147

Про надання громадянці Штойці О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Клепарівській, 16.

 Відхилено

148

Про відмову гр. Процишину М. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10.

 Прийнято

149

Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.

Прийнято 

150

Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.

 Прийнято

Додаткові питання

Д1

Про створення комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту м. Львова“.

 Прийнято
Д2

Про збільшення статутного капіталу КУ “Львівський міський молодіжний центр“.

 Прийнято
Д3

Про надання народному депутату України Рущишину Я. І. в оренду нежитлових приміщень на вул. Стрийській, 76.

 Відхилено
Д4

Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 30.08.2013 № Ш-8750-13 (зі змінами).

 Прийнято
Д5

Про затвердження звітів про експертні грошові оцінки земельних ділянок та погодження гр. Любіцькій Б. В. заміни земельної ділянки.

 Прийнято

Звернення ради

1

Звернення до Міністра оборони України щодо передачі Будинку офіцерів у комунальну власність міста Львова, що на вулиці Театральній, 22 – Українська Галицька партія.

 Прийнято

Протокольні доручення

1

Протокольне доручення управлінню соціального захисту щодо створення робочої групи для доопрацювання Комплексної програми підтримки учасників АТО - У. Пак, О. Пасевич.

 Прийнято
2

Протокольне доручення управлінню земельних ресурсів щодо підготовки проекту ухвали про скасування ухвали міської ради від 11.10.2018 № 4121 "Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу "Садово-городнє товариство "Харчовик на Збоїщах") дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в урочищі Збоїща" - Л. Босаневич.

 Прийнято
3

Протокольне доручення управлінню комунальної власності щодо підготовки у тижневий термін та подання на розгляд постійної комісії з питань комунальної власності нового положення про оренду майна комунальної власності  - О. Посипанко.

 Прийнято
4

Протокольне доручення управлінню освіти щодо підготовки переліку аварійних огорож на територіях закладів освіти для їх першочергового ремонту - Т. Гупало.

 Прийнято
5

Протокольне доручення Франківській районній адміністрації спільно з ОСББ  "Здоров"я-16" щодо організації роботи стосовно облаштування сміттєвих урн - В. Довжик.

Прийнято 
6

Протокольне доручення департаменту містобудування щодо формування реєстру недобросовісних забудовників та розробки механізму викупу забудовниками земельних ділянок до введення новобудови в експлуатацію - Р. Федишин.

Прийнято 
7

Протокольне доручення управлінню земельних ресурсів щодо виділення додаткової земельної ділянки для обслуговуючого кооперативу "Гаражно-будівельний кооператив "Тил" -  О. Пасевич.

 Прийнято
8

Протокольне доручення Управлінню "Секретаріат ради" щодо включення на наступне пленарне засідання питань, які не набрали на цьому пленарному засіданні 1-2 голоси для прийняття позитивного рішення -  П. Адамик.

 Прийнято

Опубліковано: 23.01.2020