×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний позачергового пленарного засідання 19.06.2020

 1. Інформація щодо протидії поширення вірусної інфекції COVID-19 у м.Львові, в тому числі щодо протидії поширення захворювання серед медичних працівників міста Львова.
  Г. Слічна  
 2. Інформація про фінансові показники ЛК АТП № 1, ЛКП “Львівавтодор“, ЛКП “Львівелектротранс“, ЛМКП “Львівтеплоенерго“, ЛКП “Залізничнетеплоенерго“, ЛМКП “Львівводоканал“.
  І. Маруняк
  Г. Васьків
 3. Про участь Львівської міської ради у Програмі підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного “Пакету солідарності“ Європейського банку реконструкції та розвитку для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.
 4. Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП “Львівелектротранс“ у рамках проекту “Міський громадський транспорт України“, в тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.
 5. Про закупівлю обладнання на умовах фінансового лізингу з метою запобігання поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові та протидії наслідків такого поширення.
  І. Маруняк
  Г. Васьків
  Г. Слічна
 6. Про надання місцевої гарантії Львівської міської ради у 2020 році з метою забезпечення виконання боргових зобов’язань ЛКП “Львівавтодор“ у рамках проекту “Міський громадський транспорт України“, в тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.
 7. Про затвердження угоди про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 21.04.2020, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП “Львівводоканал“, в тому числі для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.
  Г. Васьків
  І. Маруняк   
 8. Про забезпечення додаткових надходжень до міського бюджету на реалізацію заходів з метою запобігання поширенню на території міста Львова коронавірусної хвороби (COVID-19) та протидії наслідків такого поширення.
  Г. Васьків
  С. Коровайник
 9. Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова у 2020 році.
  І.Кулинич
  Г.Слічна
  Р.Федишин
 10. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік.
 11. Про внесення змін до ухвали міської ради від 04.04.2019 № 4790 “Про затвердження Положення про відшкодування суб’єктам господарювання з міського бюджету м. Львова частини відсотків за кредитами“ для протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.
 12. Про продовження на 2021 рік дії ухвал міської ради щодо встановлення ставок деяких місцевих податків та зборів.
 13. Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04.2020 № 6464 “Про заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину“.
  І. Кулинич
 14. Про протидію неособистому голосуванню при прийнятті рішень Львівської міської ради.
  Ю.Гвоздович
  Л.Гудима-Місеюк
 15. Про затвердження Програми відселення мешканців з аварійного, що загрожує обвалом, будинку № 2 на вул. Хімічній.
  В. Іванов
 16. Інформація про стан вивезення твердих побутових відходів з міста Львова.
  С. Бабак
 17. Про затвердження передавального акта ЛКП “Збиранка“.
 18. Про звіт тимчасової контрольної комісії для перевірки діяльності управління комунальної власності департаменту економічного розвитку. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 28.05.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 19. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Вороного, 4.(Ухвала прийнята на пленарному засіданні 28.05.2020, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г. Пайонкевич
 20. Про затвердження внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища (зміна 1) та надання ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Голоско, у тому числі з метою протидії наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові.
 21. Про затвердження ЛМКП “Львівтеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Корінній.
 22. Про затвердження ЛКП «Рембуд» проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вулиці проектованій, 6 (район Під Голоском), вул. Під Голоском, вул. Малоголосківській.
 23. Про надання ЛКП “Рембуд“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Під Голоском.
 24. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.09.2018 № 3932 “Про надання ЛКП “Львівавтодор“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва відрізку дороги на вул. Щеповій (проектованій) – від вул. Під Голоском до вул. Млинової.
  С. Коровайник
 1. Різне.

  Д1. Про внесення змін до ухвал міської ради від 11.02.2016 № 171 та від 29.11.2018 № 4244.

  Д2. Про затвердження Програми “Львів сьогодні“.

  Д3. Про звіт ЛМКП “Львівтеплоенерго“.

  Д4. Про звіт ЛК АТП № 1.                           

  Д5. Про проведення позачергового аудиту комунальних підприємств Львівської міської ради.

  Д6. Про звіт управління “Секретаріат ради“ Львівської міської ради.


  Опубліковано: 15.06.2020