×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Порядок денний пленарного засідання 23.01.2020

 1. Про затвердження порядку денного 23-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.
    А.Забарило
 2. Про внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова на 2020 рік
 3. Про затвердження Програми сприяння залученню інвестицій до міста Львова та реалізації окремих проектів на 2020-2021 роки
 4. Про внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 “Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова“
 5. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.09.2019 № 5429 “Про здійснення запозичення до міського бюджету м. Львова“.
 6. Про закупівлю медичного обладнання комунальними некомерційними підприємствами, визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.
 7. Про внесення змін до ухвали міської ради від 21.11.2019 № 5882 “Про надання ЛКП “Ратуша-сервіс“ дозволів на придбання основних засобів довгострокового використання на умовах фінансового лізингу“.
  І.Кулинич
 8. Про затвердження Кодексу етичної поведінки депутатів Львівської міської ради
   Ю.Лукашевський
 9. Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.05.2016 № 505.
 10. Про надання гр. Мельнику О. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 11.07.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 11. Про надання гр. Цимер О. Р. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рахівській (поруч ділянки № 68). (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 12. Про затвердження ТзОВ “Бетонбуд“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Т. Шевченка, 327. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 13. Про затвердження ТзОВ “Будівництво РСВ“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Кульпарківській, 151. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 31.10.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 14. Про затвердження гр. Погрелюк О. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Струмок. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 12.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 15. Про звільнення у 2020 році від сплати земельного податку підприємств військово-промислового комплексу, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 16. Про надання ТзОВ “Будстон“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Хуторівці, 22-а. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
 17. Про надання громадянам (членам обслуговуючого кооперативу “Садово-городній кооператив “Підлісся“) дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у мікрорайоні Рясне-1, масив “Сади“. (Ухвала прийнята на пленарному засіданні 26.12.2019, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).
  Г.Пайонкевич
 18. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.12.2018 № 4400 “Про затвердження Програми забезпечення проведення загальноміських подій“.
   Р.Яцикович
 19. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова“.
  І.Кобрин
 20. Про створення комунальної установи “Центр соціальної підтримки дітей та сімей “Рідні“.
   Р.Тимків
 21. Про перейменування ЛКП “Археологічно-архітектурна служба м. Львова“ у ЛКП “Бюро спадщини
  Л.Онищенко-Швець 
 22. Про внесення змін до ухвали міської ради від 09.02.2017 № 1494 “Про затвердження Примірного статуту установи дитячо-юнацького та молодіжного клубу м. Львова“.
   О.Николяк
 23. Про затвердження Програми “Відкриті кубки Львова“.
 24. Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного спрямування на проведення спортивних заходів.
   А.Нікулін                                                    
 25. Про затвердження Правил утримання і поводження з домашніми тваринами у м. Львові.
   В.Іванов
 26. Про втрату чинності ухвали міської ради від 24.01.2019 № 4548 “Про делегування осіб до складу госпітальної ради госпітального округу Львівської області“.
  В.Зуб
 27. Про внесення змін до ухвали міської ради від 19.05.2011 № 446 “Про затвердження Програми підтримки україномовного книговидання у м. Львові“.
 28. Про присвоєння назв вулицям у котеджному містечку “Провесінь“.
  Н.Бунда
 29. Про втрату чинності ухвали міської ради від 07.06.2007 № 897 “Про врегулювання питань оренди майна територіальної громади м. Львова“.
 30. Про надання народному депутату України Рущишину Я. І. в оренду нежитлового приміщення на вул. Генерала Т. Чупринки, 85.
  І.Свистун
 31. Про надання громадській організації “Правове співробітництво“ в оренду нежитлових приміщень на вул. Ярослава Мудрого, 12-а.
  І.Вань
 32. Про розгляд місцевої ініціативи “Про проведення капітального ремонту огорожі на території закладу дошкільної освіти № 1 на вул. Олени Степанівни 48-а“.
 33. Про розгляд місцевої ініціативи “Про капітальний ремонт огорожі навколо ЗДО 154“.
  З.Довганик
 34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Під Голоском, 35 (ділянка 12) для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 35. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки на вул. Північній у промзоні “Сигнівка (ділянка 2-3)“, яка пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 36. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки на вул. Північній у промзоні “Сигнівка (ділянка 2-4)“, яка пропонується для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 37. Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 38. Про затвердження переліку земельних ділянок, які призначені для продажу на земельних торгах у формі аукціону.
 39. Про продаж земельної ділянки на вул. Роксоляни (ділянка 1-18) на земельних торгах у формі аукціону.
  С.Коровайник
 40. Про внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Надійною, вул. Зеленою, межею міста, (зміна 1).
 41. Про затвердження змін до детального плану території у межах вул. Луганської, вул. В. Навроцького, вул. Зеленої, просп. Червоної Калини.
 42. Про затвердження детального плану території у районі вул. Б. Януша, вул. Жовківської.
 43. Про розроблення детального плану території у районі перехрестя вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Луганської.
  А.Коломєйцев
 44. Інформація щодо теплопостачання до житлових будинків в осінній період.
  В.Камінський
 45. Інформація щодо стратегії розвитку підприємства ЛКП «Зелене місто».
  С.Євтушенко
 46. Про продаж ФОП Зімбі О. О. земельної ділянки на вул. І. Виговського, 41.
 47. Про продаж ТзОВ “Канюк-Стиль“ земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73-ж.
 48. Про затвердження ЛКП “Залізничнетеплоенерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І.Виговського, 11-а.
 49. Про надання ЛКП “Зелений Львів“ земельної ділянки на вул. Кримській, 33-а, 33-б для збереження та використання пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення парку “Снопківський“.
 50. Про надання ТзОВ “Львівський домобудівний комбінат-плюс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Малоголосківській.
 51. Про затвердження ПрАТ “Львівобленерго“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 23.
 52. Про затвердження ТзОВ ″Львівське автотранспортне підприємство 24662″ технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання земельних ділянок ТзОВ ″Львівське автотранспортне підприємство 24662″ та ТзОВ ″НФМ Львів″ на вул. Городоцькій, 280.
 53. Про надання АТЗТ “Будівельна компанія “Львівторгбуд“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Тернопільській, 21.
 54. Про затвердження Львівському державному університету безпеки життєдіяльності технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Дж. Ленона (мікрорайон № 42).
 55. Про затвердження ПП “Ід інвест груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Трускавецькій, 48.
 56. Про затвердження ТзОВ “Істрейт“ проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. К. Трильовського, 29-а.
 57. Про затвердження ТзОВ “Ромзен“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Дністерській, 1-а.
 58. Про затвердження ТзОВ “Клуб професійного футболу “Карпати“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Липова Алея, 5
 59. Про затвердження Українській академії друкарства проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Винниченка, 12.
 60. Про затвердження управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки та надання ОСББ “Здоров’я-16“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Здоров’я, 16.
 61. Про затвердження ТзОВ “Ритейлінгова компанія “Євротек“ технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок та надання земельних ділянок на вул. Є. Патона, 37.
 62. Про затвердження гр. Теодорович М. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Китайській, 44.
 63. Про затвердження ФОП Чайківському Б. Я. та ФОП Колобичу І. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Сяйво, 10-12.
 64. Про надання ФОП Чайківському Б. Я. та ФОП Колобичу І. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) вул. Сяйво, 10-12.
 65. Про затвердження гр. Мазур Г. В. технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельної ділянки на вул. М. Голубця, 122-а.
 66. Про затвердження ОСББ “Кавалерідзе, 27“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. І. Кавалерідзе, 27.
 67. Про затвердження ОСББ “Поперечна 16“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Поперечній, 16.
 68. Про затвердження ТзОВ “Васина Груп“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Промисловій, 60.
 69. Про затвердження ТзОВ “Мостнафта“ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Володимира Великого, 50
 70. Про затвердження гр. Кусеню М. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки на вул. Керченській, 17-19, гараж № 1.
 71. Про затвердження гр. Лавріну Ю. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садово-городньому кооперативі “Мічурінець-природоперетворювач“ в урочищі Голоско.
 72. Про затвердження гр. Запотоцькому В. П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Городоцькій, 242.
 73. Про затвердження гр. Невойт Д. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Біговій, в обслуговуючому кооперативі “Садівниче товариство “Троянда“, ділянка № 26.
 74. Про затвердження гр. Притулки В. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Хімік“ на вул. Пасічній – М. Пимоненка.
 75. Про затвердження гр. Павловій Н. О. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 8 (зміна цільового призначення) у кооперативному садівничому товаристві “Дружба“ в урочищі Голоско.
 76. Про затвердження гр. Мельник З. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі земельної ділянки на вул. Моторній, 44-б.
 77. Про затвердження гр. Борейко М. Б. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 173.
 78. Про затвердження ТзОВ “Будівельна компанія “Нове місто“ проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) на вул. Китайській, садово-городній кооператив “Над яром“.
 79. Про затвердження гр. Завійській Н. Є. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.
 80. Про затвердження гр. Завійському М. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Чуваській, 39-а.
 81. Про затвердження гр. Єфімову Ю. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) № 44 у садівничому кооперативі “Алмаз-1“ в урочищі Голоско.
 82. Про затвердження гр. гр. Темчишину Я. В. та Навогольнику А. А. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) в урочищі Голоско.
 83. Про затвердження гр. Навогольник Л. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Пасіки Галицькі у садівничому кооперативі “Личаківський“ ділянка № 23.
 84. Про затвердження гр. Хміль Н. Ю. проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) на вул. А. Рудакі у садівничому кооперативі “Полонина“ ділянки № 7 та № 8.
 85. Про затвердження гр. Яворській О. І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 2 в обслуговуючому кооперативі “Садово-городнє товариство “Дружба-2011“ в урочищі Збоїща.
 86. Про затвердження гр. Дуч Г. Б. проекту землеустрою щодо відведення (зміни цільового призначення) земельної ділянки та передачу земельної ділянки № 23 у садівничому кооперативі “Хімік“ на вул. М. Пимоненка – вул. Пасічній.
 87. Про затвердження гр. Караванській Н. В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) у районі вул. Богданівської у кооперативно-садівничому товаристві “Папоротник“, ділянка № 36.
 88. Про затвердження гр. Бедрилу О. Б. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового призначення) у садівничому кооперативі “Зелена балка“ на вул. М. Пимоненка.
 89. Про затвердження гр. Федевичу С. М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Медової Печери, 77 у дачному кооперативі “Відпочинок“, ділянка № 1.
 90. Про затвердження гр. Старицькій М. С. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8.
 91. Про внесення змін до ухвали міської ради від 25.04.2019 № 5035 “Про надання гр. Старицькій К. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буській, 8“.
 92. Про внесення змін до договору оренди землі від 01.11.2019 № Ш-4203 та надання ТзОВ “Стрім-Львів“ у суборенду земельних ділянок на вул. Очеретяній, 25 та вул. Очеретяній, 25-а.
 93. Про внесення змін до ухвали міської ради від 20.07.2017 № 2331 “Про надання гр. Пущак Л. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Мельничука, 23“.
 94. Про припинення договору оренди землі від 15.02.2010 № Ш-1776.
 95. Про припинення дії договору оренди землі від 01.08.2014 № Ш-3087.
 96. Про припинення ПрАТ “Шкіряне підприємство “Світанок“ права користування земельними ділянками на вул. Пластовій.
 97. Про продовження гр. Греху В. М. терміну оренди земельної ділянки на вул. Героїв УПА, 73.
 98. Про продовження ТзОВ “Варіант вибору“ терміну оренди земельної ділянки на вул. Княгині Ольги, 79.
 99. Про надання управлінню земельних ресурсів департаменту містобудування дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зеленій, 149.
 100. Про надання ТзОВ “Львів стандартбуд“ дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Стрийській, 48.
 101. Про надання гр. Гребеню А. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. М. Хвильового (біля будинку № 1-б).
 102. Про надання ФОП Мартину І. Я. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Брюховицькій, 35.
 103. Про надання ПП “Текстиль-Контакт-Львів“ земельної ділянки на вул. Зеленій, 145/9.
 104. Про надання ПрАТ “Квіти Львова“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стрийській, 195
 105. Про надання ОСББ “Томас 5“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. С. Томашівського, 5.
 106. Про надання ОСББ “Латвійська 13“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Латвійській, 13.
 107. Про надання ЖБК “Політехнік“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Карманського, 6-б.
 108. Про надання ОК “Гаражно-будівельний кооператив “Грунтовик“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Грунтовій.
 109. Про надання ТзОВ “Львів Інвест Парк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Волинській, 10.
 110. Про надання ТзОВ “Добрі меблі“, ТзОВ “Спільне українсько-угорське підприємство “Поролон“, ТзОВ “Реннова“, ТзОВ “М-дизель“, гр. гр. Марець С. С., Лозі Я. П., Барабашу М. З., Циган Л. М., Мисяковській І. С. та Мельник В. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 357, 357-б.
 111. Про надання ТзОВ “Фірма “Гефест“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Городоцькій, 174.
 112. Про надання ТзОВ “Західтранспарк“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т. Шевченка, 317.
 113. Про надання ТзОВ “Мет-Інжиніринг“ земельної ділянки на вул. Данила Апостола, 16.
 114. Про надання гр. Дігтяру С. О. земельної ділянки на вул. Зеленій, 67.
 115. Про надання ФОП Городецькій О. О. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо об'єднання земельних ділянок на вул. Персенківці, 58.
 116. Про надання гр. Лапці І. Р. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Ряснянській, 22.
 117. Про надання гр. Гавришків Г. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Тарасівській, 53.
 118. Про надання гр. Гірковій М. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Вільховій, 11-а.
 119. Про надання ФОП Давидчаку Я. В. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Генерала В. Курмановича, 9-ж.
 120. Про надання гр. Дмитрах Г. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Личаківській (у районі Винниківського озера).
 121. Про надання гр. Підгірному Я. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. П. Лодія, 9.
 122. Про надання ФОП Повшику Б. І. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Грунтовій, 1.
 123. Про надання гр. Савці І. М. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Зимновідській, 14.
 124.  Про надання гр. Олексишин Л. С. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Радість, 24-а.
 125. Про надання гр. Припуті Р. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Буковій, 29.
 126. Про надання гр. Хрущак М. Є. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у 6-му Заозерному провулку, 3.
 127. Про надання ПрАТ “Львівобленерго“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 128. Про надання гр. Колосу Б. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 45.
 129. Про надання гр. Окілко О. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Князя Мстислава Удатного, 15.
 130. Про надання ОСББ “Мушака 22“ та ОСББ “Мушака 24“ дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вул. Ю.Мушака, 22, вул. Ю. Мушака, 24.
 131. Про надання ОСББ “Під горіхом - 1“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Садовій, 4, 6, 6-а, 8.
 132. Про надання ТзОВ “ТЕП “Рейлтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміна цільового призначення) на вул. Грузинській, 30.
 133. Про надання гр. Таланчук Ю. С. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. А. Рудакі, 5-а.
 134. Про надання гр. Сікмару Т. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Т. Шевченка, 224-а.
 135. Про надання гр. Студзінській Я. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Доробок, 2.
 136. Про надання гр. гр. Зінечко О. А. та Зінечку Р. Ч. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Замарстинівській, 226.
 137. Про надання гр. Городньому І. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ю. Горліса-Горського, 8-а.
 138. Про надання гр. Ластовецькому Г. І. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 7).
 139. Про надання гр. Стельмаху О. П. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Ярослава Мудрого, 11.
 140. Про надання гр. Шейгец Л. Г. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 1-163 та передачу земельної ділянки у садівничому кооперативі "Самоцвіти" в урочищі Голоско.
 141. Про надання ФОП Турок Л. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Тролейбусній, 1.
 142. Про надання ПрАТ “Видавництво “Вільна Україна“ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимира Великого, 2.
 143. Про надання гр. Гілевичу В. О. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 11 у садівничо - городньому кооперативі “Праця“ в урочищі Збоїща.
 144. Про надання гр. гр. Вітику С. М. та Вітику В. М. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Нагірній, 26.
 145. Про надання гр. Колещук І. І. дозволу на виготовлення документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 312.
 146. Про надання гр. Кукулевському М. А. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. К. Студинського (гараж № 4).
 147. Про надання громадянці Штойці О. В. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості на вул. Клепарівській, 16.
 148. Про розгляд питання надання гр. Процишину М. З. дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Інструментальній, 10.
 149. Про затвердження громадянам технічних документацій із землеустрою та передачу громадянам у власність, спільну сумісну власність та оренду земельних ділянок.
 150. Про надання громадянам дозволу на виготовлення документацій із землеустрою.
  С.Коровайник
 151. Різне.

Д 1 Про створення комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа зимових видів спорту м. Львова“

Д 2 Про збільшення статутного капіталу КУ “Львівський міський молодіжний центр“

Д 3 Про надання народному депутату України Рущишину Я. І. в оренду нежитлових приміщень на вул. Стрийській, 76

Д 4 Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) від 30.08.2013 № Ш-8750-13 (зі змінами)

Д 5 Про затвердження звітів про експертні грошові оцінки земельних ділянок та погодження гр. Любіцькій Б. В. заміни земельної ділянки

  Опубліковано 17.01.2020