×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Богдан Гула про підсумки депутатської діяльності

Закінчується каденція депутатів Львівської міської ради 7-го скликання. Депутат Львівської міської ради Богдан Гула підбив певні підсумки своєї роботи у Львівській міській раді.

Найголовніше моє завдання, яке я перед собою ставив -  провести благоустрій «Саду Благовіщення» на вул. Пасічній, 83. Над цим проєктом разом з громадою ми працювали понад чотири роки, - каже Богдан Гула.

«Цей новий громадський простір біля Церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці став культурним центром для мікрорайону вулиці Пасічної. Тут передбачена відпочинкова зона для мешканців, громадський простір, де у перспективі проводитимуть зустрічі, концерти. Ми назвали «Садом Благовіщення», бо ще за Шептицького тут були Митрополичі сади, ми підняли архівні дані, знайшли тому підтвердження, тому і вирішили так і назвати».

Як розповів Богдан Гула, на цій території провели благоустрій, зробили майданчики під бруківку, почали вмощувати, ставити ліхтарі. «Саме громада утримує цю територію, ми самі прибираємо,  доглядаємо, також поставили лавочки. В перспективі ми хочемо побудувати тут спортивний сучасний майданчик, з відкритими тренажерами та дитячий ігровий майданчик з хорошим покриттям».

Крім цього, за словами депутата, проведено ремонт прибудинкових територій на   чотирьох локаціях на вулиці Китайській під номерами  8, 10, 12, 18. Також завершуються роботи з облаштування хідників на вул. Лисенецькій, 6 та уже закінчено роботи на вул.Пасічній, 98.

«Важливою складовою праці є заміна ліфтів. Більшість з них є в аварійному стані і потребують капітального ремонту або заміни. Нам вдалось спільними зусиллями поміняти ліфти на вул. Китайській, 12, Пасічній, 77 і 88, Лисеницькій, 6».

Також за ініціативи Богдана Гули запущено великогабаритний транспорт в мікрорайон  вул.Пасічної – Дж.Вашингтона № 47А та № 19. «Цими маршрутами ми з’єднали наш мікрорайон з іншими районами Львова – Сиховом і Рясне, та розвантажили вулиці від заторів. Мені дуже приємно, що за ці роки я встиг багато зробити для громади, для цього мікрорайону. Я тут живу, тут живуть мої діти і мені небайдуже, що відбувається. Я можу сміливо подивитись кожному мешканцю в очі і відповісти на будь-які його запитання».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.