×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Благодійний вечір «Брама часу» - чудова нагода долучитись до доброї справи

Цієї п’ятниці, 23 жовтня,  за адресою: вул. Джерельна, 22, м. Львів на локації  Event Square «ENNIO» відбудеться благодійний вечір «Брама часу». Захід триватиме упродовж 17.00 - 20.00 год.  Про це розповіла депутатка Львівської міської ради Оксана Рубай.

Як повідомили у ГО «Міра життя», благодійний захід «Брама часу» - це неймовірний за концепцією інтеграційний вечір, який об’єднає людей різних поколінь та сфер діяльності заради прекрасного - безцінних усмішок дітей та щастя їхніх родин! Це чудова нагода через призму сімейного дозвілля, творчості та краси долучитись усією сім’єю, цілою родиною до доброї справи, а саме - розвитку талановитих та здібних львівських дітлахів.

Основна концепція заходу збудована за принципом «діти для дітей», коли хлопчаки та дівчатка зініціювали і залюбки самі зголосились стати маленькими добродійниками, створити атмосферу свята, магії та краси, залучити своїх батьків, дідусів, бабусь до події для того, щоб на благодійному аукціоні зібрати необхідні ресурси на реалізацію мрій дітей з сімей, в яких є менше можливостей.

У програмі «Брама часу» - показ чотирьох мега цікавих за своєю концепцією дефіле. Поміж тим, відбуватимуться авторські майстер-класи. Буде неймовірна знимкарня, шоу-рум та супер’їжа.

Родзинкою благодійного вечора стануть виступи талановитих мега зірочок сцени та неймовірних виконавців української пісні Оксани Мухи, Назара Савка та Олесі Киричук.

Депутатка Львівської міської ради Оксана Рубай зазначає: «Головною метою благодійного заходу буде збір коштів на реалізацію заповітних мрій дітлахів з сімей Кметиків (восьмеро дітей), Білих (п’ятеро дітей), Кушки (п’ятеро дітей) та на підвищення кваліфікації вчителів інклюзивних класів».

Запрошення можна замовити за телефоном +380669892334.

Організатори заходу: ГО «Територія вільного розвитку», ГО «Інформаційний центр «Ініціатива» при партнерстві з Львівською міською радою, за ініціативи студії «Вінкс», арт-майстерні «Д&M».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.