×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Тепло у їхніх очах нікуди не зникло!» - Міжнародний день людей похилого віку відзначили у Львові

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. Цей день –  ще одна можливість нагадати всім про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Тож з нагоди свята народний депутат від «Європейської Солідарності» Олег Синютка разом зі своїм колегою депутатом ЛМР Остапом Доскічем відвідали Львівський геріатричний пансіонат, що на вулиці Медової Печери у Личаківському районі міста.

У народі його називають «будинок престарілих». Знаходиться він у самому кінці вулиці Медова Печера – місце тихе, спокійне та мальовниче. Велика територія, альтанки, акуратні алеї та клумби... Однак ніщо це не може замінити спілкування цим самотнім людям, які тут живуть роками.

Сьогодні у геріатричному центрі проживає майже три сотні бабусь та дідусів. Багато із них мають і дітей, і онуків. На утримання не нарікають  – кажуть, тепло, чисто, є ліки, не голодні. Проте таким візитам, як нинішній, неабияк тішаться.

«За останні роки умови проживання у закладі покращилися:  частково зроблено  ремонт у приміщенні, частина території  замощена бруківкою. Однак найважче бабусям і дідусям даються карантинні обмеження, - говорить директор закладу Микола Модь. – Увесь час зі мною сваряться, що не випускаю їх за територію. А що я можу вдіяти – вони у зоні ризику, треба дбати за їхнє здоров’я та життя».

b_512_622_16777215_00_images_Академія_участі_20201001_140939.jpg

Окрім фруктів та солодощів, яких так потребують тутешні мешканці, Олег Синютка з Остапом Доскічем привезли їм дитячі малюнки вихованців ДНЗ «Зернятко» №179.

«Дитячі малюнки їх особливо розчулили, адже більшість із них не так часто бачать рідних та близьких, - каже Остап Доскіч. – Ми це зробили для того, аби хоч трошки покращити настрій літнім людям у цей непростий час. Незважаючи на різні долі та життєві обставини,тепло у їхніх очах нікуди не зникло. Воно є, і до нього горнуться інші», - підсумував депутат.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.