×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Громадський простір на Тершаковців

Вулиця Тершаковців у Личаківському районі давно потребувала оновлення. На ній розташована Церква Святої Трійці, Євроготель, Академія ветеринарних наук, магазини. На вулиці постійно великий потік людей. Ремонту на вулиці не було практично від її заснування у 50-х – 60-х роках минулого століття. Лише в цьому році був замощений новою плиткою тротуар від вулиці Пекарської до вулиці Туган-Барановського.

Інститут просторового розвитку (керівник Олег Шмідт) розробив проект реконструкції вулиці і перетворення її на громадський простір між вулицями Туган-Барановського і Левицького. Проект передбачає повну зміну конфігурації простору між вулицями Левицького та церквою Святої Трійці. Буде прокладений хідник, велодоріжка, сформована зелена зона з місцями для відпочинку та невеликий фонтан. Існуюча кількість дерев збільшиться. Велодоріжка, йтиме від вул. Левицького вздовж Академії ветеринарної медицини, повертатиме на вулицю Пекарську, яка зараз реконструюється і далі до вул. Мечникова. Замість декількох хворих дерев буде висаджено нові.

На громадському просторі передбачено зону відпочинку з невеличким фонтаном.

Макет майбутньої вулиці можна подивитися нижче.

 

b_658_370_16777215_00_images_Академія_участі_тершаковців.jpg

b_661_372_16777215_00_images_Академія_участі_тершак_1.jpg

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.