×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканцям вулиці Пасічної доводиться відвойовувати кожен дитячий майданчиків у недобросовісних забудовників

Тотальна забудова мало не кожного метра землі – проблема всього Львова. Новобудови сьогодні виростають  то тут, то там, як гриби після дощу. І якщо забудовники у своїх житлових комплексах ще дбають про дозвілля дітей потенційних мешканців, облаштовуючи їм ігрові та спортивні майданчики, то для мешканців будинків, які поруч стоять роками, це стає справжньою проблемою Мало того, не виключено, що навіть на їхніх старих дитмайданчиках, які мешканці самі намагаються сяк-так облаштувати, завтра виросте чергова висотка.

У мешканців вулиці Пасічної, 71-А, терпець увірвався і вони розповіли про свої проблеми народному депутату України від «Європейської Солідарності» Олегу Синютці та депутату Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Остапу Доскічу, коли ті приїхали до них на зустріч.

«Люди щоразу відвойовують собі клаптик землі від забудовників, які вже поклали око на ласий шматок під будівництво. А майданчиків у районі вкрай бракує, - каже Остап Доскіч. – Дітям ніде гуляти, біля дому – ні пісочниці, ні гойдалок, ні тренажерів, щоб позайматися спортом. З дітьми доводиться їхати у парк чи ще кудись. Окрім того, тут вкрай бракує тротуарів, а ті, що є, геть зруйновані».

Ще одна проблема, яка, до речі актуальна і для мешканців сусідньої Медової Печери, - величезні рахунки за світло. Усе це - через відсутність поквартирного розпуску електроенергії, каже пан Доскіч.

«Такі зустрічі дають розуміння, що проблем, які потребують негайного вирішення, чимало. І ми мусимо чути людей, щоб знати першочергові завдання нової влади. Над цим працюємо разом з колегами депутатами, партійцями і активними львів'янами», - резюмував Олег Синютка.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.