×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Доскіч відстояв межі стадіону на Ковельській

Депутати Львівської міської ради не затвердили проєкт землеустрою ОСББ «На Ковельській, 63», керівництво якого хотіло забрати частину тамтешнього спортивного майданчика. Велика заслуга у цьому саме депутата міської ради від «Європейської Солідарності» Остапа Доскіча, який не один рік відстоював інтереси громади у мерії.

Збудували та відкрили цей стадіон на вулиці Ковельській, 67, що у мікрорайоні Знесіння, ще наприкінці 2011 року. Причому частину грошей на його спорудження зібрала саме громада, сподіваючись, що нарешті їхні діти матимуть, де поганяти м’яча та й професійно займатися спортом. Однак тішилися недовго – вже за кілька років на ласий шматок землі стадіону поклало око ОСББ, яке звело поруч залізобетонний паркан. Далі почалися суди та апеляції.

Тим часом, впродовж 2018-1019 років ЛКП «Спортресурс», на балансі якого перебуває стадіон, капітально відремонтувало міні-футбольний майданчик, розробило проєкт для облаштування додаткових спортивних зон – зокрема, мультифункційного майданчика з поліуретановим покриттям, вуличних тренажерів, майданчика для Street workout тощо.

Однак, аби розпочати всі ці роботи, у Держгеокадастрі мають бути чітко визначені межі стадіону. І без виправлення цієї помилки їх не можна розпочати.

Але наразі вже є перша, маленька перемога. Як повідомив директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій, тепер потрібно доробити проєкт землеустрою на відведення земельної ділянки на комунальне підприємство і подати на затвердження сесії ЛМР.

  • Головне, що вже є перший крок у вирішенні цього питання, - каже Остап Доскіч. – Звичайно, святкувати перемогу ще рано, але, вірю, що ми таки дотиснемо депутатів, чиновників і мешканці Знесіння матимуть свій, сучасний стадіон.

До слова, вже цієї суботи в Україні відзначатимуть День фізичної культури та спорту. Тож з нагоди свята напередодні, 11 вересня, на стадіоні по вулиці Ковельській, 67, відбудеться матч між юнаками Знесіння, прихильниками та членами партії «Європейська Солідарність».  Початок о  17:00.

Запрошуємо усіх охочих!

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.