×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Левандівський парк - ближчий до відновлення меж на ще один крок !

Ми всі добре пам‘ятаємо, скільки зусиль доклали для того, аби виселити з парку підприємця, який на території парку, поруч зі школою та установою культури Супутник Левандівський, торгував алкоголем, - пригадує Юля Хомчин,  депутатка львівської «Самопомочі». -  Це - в минулому, а місце, яке колись було  під цим суб‘єктом підприємницької діяльності,  вже є частиною парку.

А вчора на сесії львівської міської ради ми прийняли рішення щодо надання альтернативної ділянки для ведення підприємницької діяльності для іншої підприємиці : мова йде про магазин (кіоск) з дрібними господарськими товарами та побутовою хімією. Дуже важливо, що завдяки співпраці і пошуку компромісу,  вдасться відновити і зберегти межі парку, так само, як і залишити людям послугу до якої вони звикли, зберегти декілька робочих місць і задовільнити інтерес підприємця. Магазин залишиться на Левандівці, але на іншій локації, матиме значно кращий і привабливіший вигляд. А ділянка на якій він знаходився дотепер, вилучена для суспільних потреб, тобто для  парку – головних зелених легенів і місця здорового відпочинку та дозвілля Левандівки.

Нагадаємо:  саме на теренах парку «Левандівський» був розташований перший міжнародний аеропорт — летовище Левандівка.

  • Через Левандівку пролягали маршрути перших поштового, та згодом пасажирського авіарейсів. Маємо надію на створення музею Левандівки, адже несправедливо забуті сторінки нашої історії спричинили поширення різних стереотипів. Однак, головним завданням громади Левандівки і небайдужих депутатів - є збереження рекреаційної зони „Левандівський парк“ від забудови, звільнення парку від МАФів та відновлення меж парку», — зазначає керівник левандівського культурно-мистецького центру «Супутник» Олександр Агашков.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.