×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Ліцеї імені Івана Пулюя запустили питний фонтанчик для учнів

З нагоди початку нового навчального року у Ліцеї імені Івана Пулюя запустили питний фонтанчик для учнів. А сама  школа отримала екосертифікат за відповідальне ставлення до вживання питної води та просвітницьку складову.

  • Я з однодумцями активно пропагую сучасний підхід до споживання, гармонії в житті, принципами якого є збереження довкілля, краса, здоров’я, активний спосіб життя, довголіття, бажання вчитися і розвиватися, - розповідає ініціаторка проєкту, депутатка фракції «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Рубай.
  • Ми давно співпрацюємо з цим навчальним закладом і знаємо, що тут значну увагу приділяють питному режиму, відповідно до якого розроблений ряд заходів для учнів щодо необхідності регулярного вживання питної води, а також включено просвітницьку складову у навчальний процес. Загалом, це реалізація моє мрії: саме львівська – єдина в Україні школа, де є такий фонтанчик. Львів поставив перед собою амбітне завдання: гарантувати у майбутньому можливість пити воду просто з-під крану. А поки – нам потрібно навчитись грамотно цю воду споживати. І це важливо усвідомлювати і дітям, і батькам.

За словами депутатки, безконтактне споживання очищеної питної води особливо важливе в час карантину, адже виключає можливість передачі вірусу через дотики і поверхні – фонтан оснащений сенсорними кнопками. Оснащення сучасним питним фонтаном навчального закладу – добрий приклад для інших ліцеїв і шкіл, які, взявши на озброєння досвід застосування новітніх технологій, можуть продовжити таку еко-ініціативу.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.