×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Що вплине на вибір старост від громади? Розповідає Вікторія Довжик.

Участь в конкурсі проектів «Громадський бюджет» - показник активності громад і їх майбутніх старостів, - вважає Вікторія Довжик, прогнозуючи вибір старостів від громад у селах, що увійшли до Львівського ОТГ.

  • Репутація людини в місцевій громаді  буде основним чинником, - вважає Вікторія Довжик, депутатка фракції «Об’єднання «Самопоміч». - Не буде призначення того, хто просто подобається. Обов’язково будуть консультації з громадою – адже в невеликому селищі всі один одного добре знають. Та що й казати – у Львові вже всі добре знаються! На сесію йде відомий «Громадський бюджет», і вже він буде подаватися на наступний рік із проектами приєднаних громад нового ОТГ. Це одна з перших точок, з яких ми розпочнемо ефективну співпрацю. Але, звісно, багато залежить від активності громад. Саме така співпраця дуже швидко розставить усе «по місцях», стане зрозумілим – хто є хто. Відповідно, я переконана: люди оберуть достойних старостів.

Нагадаємо, прийом проектів на громадський бюджет Львова, який проводять уже п’ятий рік поспіль. Подавати свої ідеї щодо покращення міста можна до 15 вересня. Цьогоріч, окрім львів’ян, до подачі проектів та голосування також можуть долучитись мешканці майбутньої Львівської ОТГ. Львівської ОТГ ще не існує юридично, проте в управлінні «Секретаріат ради» вирішили внести зміни до правил громбюджету вже зараз, аби дати можливість брати в ньому участь приєднаним громадам.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.