×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Юлія Хомчин запрошує на зустріч Агломерації Культури

Інститут Стратегії Культури запрошує на  зустріч-розмову  з представниками і представницями інституцій культури новоствореної Львівської ОТГ.

Подія під назвою «Агломерація Культури» відбудеться в рамках V Фестивалю Параджанова на Левандівці вже в цю суботу, 22 серпня,  о 18.00.

Навесні до складу Львівської ОТГ увійшли Львівська, Винниківська, Дублянська міські ради, Брюховицька і Рудненська селищні ради, а також Грибовицька, Грядівська, Зашківська, Лисиничівська, Малехівська та Рясне-Руська сільські ради. Це означає розширення мережі культурних інституцій, а найголовніше — появу нових людей, які працюють у сфері.

  • Ми раді нагоді познайомитися з представниками громад і подумати про площини для взаємодії та майбутніх спільних заходів, - говорить ініціаторка проєкту, депутатка Львівської міської ради фракції Об’єднання «Самопоміч» Юлія Хомчин.

Нагадаємо: V Фестиваль Параджанова на Левандівці проходитиме 19-24 серпня. Цьогоріч у фокусі — посткарантинна ментальність і межі відкритості та відвертості, як наслідок.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.