×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Телішевський закликає депутатів не підтримувати будівництво готелю замість паркінгу на вул. Вороного

У п’ятницю, 21 серпня, Львівська міська рада під час пленарного засідання розглядатиме питання затвердження ДПТ, обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича, просп. Т. Шевченка. Депутат Львівської міської  ради Ігор Телішевський закликає депутатів не підтримувати це рішення.

«Як відомо, на місці паркінгу по вул. Вороного соратник міського голови збирається будувати готель на сім поверхів. Проти цього будівництва категорично виступають місцеві мешканці, які зареєстрували петицію з вимогою не допустити будівництво готелю. Петиція набрала необхідні 500 голосів та також буде розглянути на сесії ЛМР. Громада бачить на цьому місці паркінг для автомобілів та громадський простір – дитячий та спортивний майданчик. Я повністю підтримую мешканців прилеглих вулиць. В центрі міста бракує якісних відпочинкових зон для дітей, а кожен вільний клаптик землі намагаються забудувати житлом, ТРЦ чи готелем. Також хочу застерегти від лукавства чиновників Андрія Садового – чинні ДБН насправді містять лише рекомендацію будувати підземні паркінги і фактичної заборони на будівництво наземних наразі немає. Ще раз закликаю колег-депутатів стати на сторону інтересів громади, хоч би зараз, перед виборами», - написав він.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.