×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч: «На Пасічній обов’язково має бути ЦНАП»

18 серпня на засіданні Комісії інженерного господарства, транспорту, зв'язку та житлової політики ЛМР депутати підтримали питання щодо облаштування Центру надання адміністративних послуг на вулиці Пасічній.

«Маємо великий мікрорайон, і люди повинні отримувати усі адмінпослуги у комфортних умовах», - сказав голова комісії, депутат Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Остап Доскіч.

На його думку, це важливий крок на шляху до комфорту мешканців мікрорайону. «Доступні адмінпослуги в межах мікрорайону - це той шлях, яким ми повинні рухатись, - каже депутат. - Тож на вул. Пасічній обов’язково має бути ЦНАП».

Також під час засідання заслухали і підтримали звернення депутата О. Доскіча щодо розгляду звернення мешканців вул.Тарнавки та Помірки про затримку виконання ЛМКП «Львівводоканал» робіт згідно з договором підряду.

Нагадаємо, на вулиці Тарнавка вже четвертий рік чекають на каналізування та водопостачання. Проєктно-кошторисна документація є, а роботи не виконуються.

Відтак, депутати від Комісії направили протокольне доручення на ЛМКП «Львівводоканал» щодо пришвидшення вирішення цього питання.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.