×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Бюджетні кошти мають бути використані раціонально», - Остап Доскіч про ремонт вулиці Тарнавка

«Проєктно-кошторисна документація є. Підрядник є. Робіт – немає». Так на своїй сторінці у Фейсбук прокоментував ситуацію довкола ремонту вулиці Тарнавки, що у Личаківському районі депутат Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Остап Доскіч. Напередодні він зустрівся із мешканцями вулиці, аби вкотре підняти питання із каналізуванням та ремонтом їхньої вулиці, яке тягнеться із року в рік. За словами пана Доскіча, в мерії все готове для цього, лише чомусь у чиновників немає бажання розпочати роботи.

Невеличка вулиця Тарнавка знаходиться у мальовничому та затишному мікрорайоні Львова – Знесіння, що у Личаківському районі. Її мешканці – пересічні львів’яни, які живуть тут роками, маючи власні особнячки та господарство. Однак руки чиновників, як правило, сюди не доходять і найбільша проблема місцевих  – каналізація та водопровід, яких тут ніколи не було, та, власне, ремонт самої вулиці.

Саме з цим клопотанням вони звернулися до Остапа Доскіча – депутата міської ради, ще у 2016 році. Однак добитися від влади зрушень не можуть впродовж чотирьох років.

"Проєктно-кошторисна документація є, підрядник теж є, але робіт реальних немає, - каже депутат від «ЄС» Остап Доскіч. – Щороку з настанням осені вулиця перетворюється на суцільне болото, по якому ні пройти, ні проїхати.  Місцеві мешканці вже втомилися, кажуть, у них просто опускають руки, коли бачать таку безвідповідальність".

Місцеві мешканці нарікають, що міська влада викидає гроші на виготовлення документів, пошук підрядника, і все залишається лише порожніми обіцянками.

"Зараз ми готуємо депутатське звернення до міської влади, аби кошти, які були виділені на всі ці роботи (виготовлення проєктно-кошторисної документації, конкурси, пошуки підрядника), не пропали, і вулицю Тарнавку включили до переліку об’єктів, які будуть ремонтувати, якнайшвидше. Бюджетні кошти мають бути використані раціонально", - підсумував Доскіч.

   Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.