×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«До кінця 2020-ого плануємо повністю замінити всі 900 ліжок у лікарні на Топольній», - Веремчук

Уже до кінця цього року волонтери «Народної Самооборони» Львівщини планують повністю оновити 900 ліжок у лікарні «швидкої» на Топольній.

«Це дуже амбітна ціль, але, переконаний, з допомогою наших німецьких партнерів, які передають нам допомогу, це реально», - розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук в ефірі ПравдаОнлайн.

Зокрема, він наголосив, що за крайні два місяці волонтери вже доставили з Німеччини 5 фур медичних меблів на Топольну – це понад 200 багатофункціональних ліжок, ортопедичних матраців, тумб, обладнання.

«Загалом ми понад 5 років підтримуємо наші медичні заклади. Доставили меблі, обладнання, техніку у 30 лікарень. І робота триває й надалі. Врешті недаремно, що саме волонтери на початку карантину першими відреагували на ситуацію і вкотре підмінили функції держави», - додав Валерій Веремчук.

Нагадаємо, що на початку епідемії коронавірусу волонтери, благодійні фонди створили спільний Волонтерський центр допомоги медикам, змогли забезпечити пошиття тисяч захисних костюмів для лікарів, знайшли варіанти придбання необхідного обладнання, наркозно-дихальних апаратів, ШВЛів.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.