×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Юля Хомчин: Наука іде до тебе!

У спеціальних наметах – на майданчику чи подвір’ї – будуть розкладені експонати Мобільної Наукової виставки. А діти - разом з молодими веселими викладачами – будуть  вчитись. Вчитись фізики, експериментам, новому баченню законів природи і науки – не онлайн, а «на живо». Цього тижня у Львові стартував інтерактивний проєкт, покликаний по-новому продемонструвати цікавіть науки і заповнити літнє дозвілля дітей.

  • Літо триває і воно має бути цікавим. Саме з цією метою ми стартуємо з проєктом «Наука іде до тебе». У парки та сквери кожного з районів міста завітає мандрівна наукова лабораторія, - розповідає ініціаторка задуму Юля Хомчин, депутатка фракції «Самопоміч» у Львівській міській раді. - Ми робимо це, аби не дати забути нашим дітям про важливе і зробити їхнє літо пізнавальнішим і цікавішим. Чисте повітря у парку, друзі і нагода дізнаватись більше, робити свій світ ширшим і яскравішим. Починаємо у Левандівському парку.

«Наука іде до тебе» - це експонати з двох частин мобільної наукової виставки, кожен з яких у інтерактивний спосіб пояснює природу певних наукових явищ та процесів. 

  • Серпень буде цікавим, слідкуйте за маршрутом та не прогавте у своєму районі: ). Адже наша наукова мандрівка лише розпочинається, - запрошує дітей і батьків Юля Хомчин. Слідкуйте за маршрутом:

5.08 - 7.08  - Парк Левандівський.

10-11.08  - Алея Гашека.

12-13.08 - Горіховий Гай.

14-17.08  - сквер біля Собору Юра.

18-20.08  - озеро на вулиці Панча.

21.08 - біля поліклініки на вулиці Медової печери.

25.08 - Брюховичі біля ЦНАПу

26.08 - Рудне, площа перед школою №74.

27.08-  Винники, площа перед школою № 29.

Наука йде до тебе!

Години роботи виставки: 11:00-17:00.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.