×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч: «Якщо в районі немає дитячого майданчика, то ми повинні подбати, щоб був хоча б стадіон»

Вчора, 4 серпня, депутат ЛМР від «Європейської Солідарності» та голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР Остап Доскіч зустрівся з мешканцями Личаківського району, зокрема вул. Ольжича і прилеглих вулиць.

Говорили про проблематику внутрішньоквартальних доріг: якщо основні магістралі в більш менш достойному стані, то між будинками неможливо проїхати візочком з дитиною. Також значно перешкоджають руху і необрізані дерева. Зрештою, просять встановити на вул. Ольжича так званий «лежачий поліцейський», аби сповільнити рух біля житлових будинків, де часто бігають діти.

Загалом, однією із найболючіших проблем цього району є відсутність дитячого

майданчика, як такого. Раніше мами з дітками відпочивали на стадіоні «Гарт», розташований поруч. Однак нещодавно його закрили, буцімто на карантин, і досі не пускають туди мешканців. Відтак дітям просто немає де безпечно бавитись, їздити на велосипедах чи самокатах.

«Позбавляти мешканців міста рекреаційних та оздоровчих зон - це дуже аморально.

Зважаючи, на відсутність зон для  дитячого дозвілля, ми мусимо будь-якими зусиллями повернути мешканцям вул. Ольжича і прилеглих територій стадіон, - реагує депутат Остап Доскіч. - Зрештою, в першу чергу, йдеться про безпеку дітей. І тут не можна схибити».

Відтак мешканці готують звернення, яке обов’язково буде розглянуто на найближчому засіданні комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР.

«Якщо в районі немає дитячого майданчика, то ми повинні подбати, щоб був хоча б стадіон. Рекреаційна і оздоровча зона - це основа комфортного міста. Саме тому, я обов’язково порушу це питання на черговому засіданні комісії», - пообіцяв Остап Доскіч.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.