×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Нові парки – не лише окраса міста, а й наше здоров’я», - Оршак про створення парку у Рясному

У Львові планують створити новий парк у мікрорайоні Рясне. Зокрема, об’єднати території між озерами у Рясному-1, у Рясному-2 та зелену територію довкола. Це має бути місце для відпочинку жителів міста.  

Про це повідомляє сайт 032.ua із посиланням на голову екологічної комісії Львівської міської ради, координаторку ГР «ВАРТА» Ірину Оршак.

За її словами, минулого року із екологічного фонду виділили кошти на проведення гідрологічних досліджень на озері Панаса Сотника, що розташоване у Рясному-1. Цього року виділили кошти на проведення відповідних досліджень на озері в Рясному-2. 

«При дослідженні об'єктів помітили, що відповідні озера розташовані поряд та між ними є зелена зона. Вирішили, що цю територію можна об'єднати в один рекреаційний об'єкт - два озера та затвердити довкола них парк. Управління архітектури має виготовити детальний план території. Якщо депутати підтримають його на сесії, то буде ухвала про присвоєння статусу парку. Після цього вже можливо буде виділяти кошти на його благоустрій», - пояснила Ірина Оршак. 

Наразі готові технічні завдання до оголошення тендеру. Тепер мають оголосити тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації благоустрою цих озер. 

Відомо, що парк може називатися «Болотяний», оскільки це болотяна місцевість. Наступного року планують розпочати роботи з облаштування.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради