×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Місто повинно підтримувати приватну медицину, яка впроваджує новітні практики», - Валерій Веремчук

У Львові на проспекті Червоної калини, 68 уже понад п’ять років працює дитяча поліклініка «Веселка» (МЦ ТзОВ «Повноділ»). За медичною допомогою сюди щодня звертаються десятки маленьких львів’ян і їм надається висококваліфікована медична допомога. Адже працюють тут працюють лікарі з науковими ступенями та провідні спеціалісти з вищою медичною категорією.

Про це розповів депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук. За його словами, до міської ради звернулось керівництво поліклініки з проханням надати можливість викупити приміщення для своїх потреб.

«Міська влада має всіляко сприяти місцевому бізнесу та приватній медицині, бо це якісні послуги та надходження податків у міський бюджет. Досить довго медики чекали на вирішення цього питання. Суть в тому, що медичне обладнання, яке коштує сотні мільйонів, має встановлюватись один раз і його не можна демонтовувати».

Як розповів депутат, сьогодні нарешті міська рада дала дозвіл на приватизацію приміщення та підписала угоду.

«Місто повинно підтримувати приватну медицину, яка впроваджує новітні практики. Це дасть можливість медикам наповнювати діяльність новими послугами та встановлювати обладнання. Приватизація приміщення з обов’язковою умовою не змінювати функціональне призначення впродовж п’яти років дозволить збільшити обсяг інвестицій в розвиток клініки, створити нові робочі місця, досягнути нового рівня розвитку. Все це створить умови для покращення лікування малюків. При цьому поліклініка не отримує ні копійки державного фінансування», - підкреслив Веремчук.

 

Довідково: Нові напрямки розвитку дитячої поліклініки «Веселка»: хірургічна офтальмологія включно з мікрохірургією ока, хірургічна отоларингологія з щелепнолицевою та пластичною хірургією для корекції вроджених вад, розширення та розвиток клінічної лабораторії ; неонатологічний напрям щодо ранньонароджених дітей –виявлення порушень та вчасному лікуванню слуху та зору ; розвиток реабілітації ,що включатиме в себе ортопедично-невроогічний напрям з використанням фізіотерапії і реабілітаційних програм для дітей з особливими потребами ( на пільговій основі); встановлення сучасних рентгенологічних систем для діагностики гострих захворювань в т.ч. пневмоній викликаних вірусом COVID- 19.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.