×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ярмаркам в різних районах міста для львівських виробників – бути!

Після успіху першого покарантинного ярмарку на площі Ринок, котрий відбувся у липні, необхідність і приємність таких заходів стала очевидною. Але виробників різних груп товарів Львова варто презентувати в усіх куточках нашого міста – це і життя громади пожвавить, і локальних підприємців заохотить. А загалом – продемонструє дієвість такого кроку у переліку заходів виходу з кризи. Для міст Європи – це вже давно поширена практика, коли на  площах міста  місцеві підприємці представляють свою продукцію, переважно фермерську чи вироби ручної роботи. Ми – розпочинаємо запроваджувати, але вже бачимо, що задум вартує реалізації.

«Купуй Львівське» - це гасло звучатиме частіше. Ярмарок просто неба, який розташувався на брендових ятках в самому серці Львова – на площі Ринок – сподобався і відвідувачам, і самим виробникам. Городянам – бо вони скучили за зустрічами і фестивалями, а вихідний серед друзів і смачних цікавих пропозицій – це весело і цікаво. А ще – корисно: можна було придбати щось додому за ціною виробника. А підприємцям – просто необхідно: нарешті вони мали змогу запропонувати свій товар «на живо» і розрухати життя малого та середнього бізнесу. Слід згадати, що ще 100 років тому такі ринки на площі – були постійним явищем для Львова. Традфиція повертається!

  • Львівський фермерський ярмарок – це лише частина кампанії, яку Львівська міська рада проводить із промоції львівських товаровиробників. На сайті Львівської міської ради функціонує каталог «Купуй Львівське». Ми постійно розповідаємо про львівських фірми підприємців та львівські продукти. У мережах під час пандемії ще раз провели маркування продукції, ребрендинг, тому що цю кампанію у місті проводять з 2009 року, а зараз значно розширили ті заходи, які говорять про львівських товаровиробників», - розповідає депутатка «Самопоміч» Вікторія Довжик.

Ініціативи, скеровані на підтримку рідного львівського підприємництва  будуть продовжуватися і зараз розглядається організація подібних ярмарків для виробників одягу, взуття та інших товарів. Вже з понеділка комісія та Центр Підтримки Підприємництва визначатиме локації і дати проведення районних львівських Ярмарків. Зустрінемось?) А поки – кожен охочий може запропонувати своє бачення та можливу локацію для ярмарку у своєму мікрорайоні.

  • Ми запрошуємо усіх львівських підприємців приєднуватися до такої доброї ініціативи! Якщо маєте натхнення взяти участь – звертайтесь до нас! Цей важкий рік навчив нас, як ніколи раніше, підтримувати один одного! – резюмує Вікторія.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.