×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Підтримка шпиталю, де лікуються наші воїни, - пріоритет волонтерів», - Веремчук

Із Німеччини прибула чергова допомога для Винниківського шпиталю ветеранів. Благодійний фонд «НOPE» передав через волонтерів «Народної Самооборони» Львівщини та активістів руху «ВАРТА» речі, які допоможуть лікарям у роботі.

«Привезли близько 50 одиниць різного медичного обладнання, меблі, спеціальні ванни для реабілітації, спеціальні такі піднімачі для людей із інвалідністю, щоб їм можна було приймати ці ванни», - розповідає керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат ЛМР Валерій Веремчук.

Це вже не вперше «НОРE» допомагає шпиталю. Завдяки співпраці, яку налагодили волонтери, сюди за крайній рік передавали великі партії медичних меблів.

«Підтримка шпиталю, де лікуються і проходять реабілітацію наші воїни, – серед пріоритетних завдань для волонтерів. Військові ризикують задля нас життям, здоров’ям. Вони, як ніхто, заслуговують і на якісну медичну допомогу, і на гідні умови для лікування. Саме тому ми вже кілька років допомагаємо шпиталю у Винниках», - додає Валерій Веремчук.

«Насправді будь-яка допомога є дуже важливою і потрібною закладу, бо для оновлення матеріально-технічної бази не завжди є кошти у бюджеті», - наголосив генеральний директор Львівського обласного госпіталю інвалідів війн та репресованих ім. Ю Липи Максим Прикупенко.

Нагадаємо, півтора тижня тому волонтери та активісти доставили і розвантажили три фури медичних меблів у лікарню «швидкої» на Топольній, де до кінця року планують повністю оновити всі 900 ліжкомісць.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.