×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Сотні медичних меблів із Німеччини: волонтери продовжують допомагати лікарні «швидкої»

Три фури медичних меблів із Німеччини для лікарні швидкої допомоги на Топольній доставили і розвантажили волонтери «Народної Самооборони» Львівщини.  Про це повідомив депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Це вже другий великий вантаж за крайні півтора місяці у цей медичний заклад. Цього разу привезли 103 функціональні ліжка, 126 медичних матраців, 36 тумб, тренажер і кушетку.

«Наприкінці травня ми вже доставили у лікарню «швидкої» дві фури медичних меблів. Зараз ще більша партія. Загалом плануємо до кінця року повністю оновити всі ліжка у цьому медичному закладі. А це близько 900 ліжкомісць», - розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини, депутат ЛМР Валерій Веремчук.

Як говорять у самій лікарні, допомога – вкрай потрібна, адже більшість меблів у закладі мають по кілька десятиліть. Натомість завдяки підтримці волонтерів пацієнти отримають значно комфортніші умови для лікування.

«Ми вкотре сьогодні згуртувалися і разом прийшли допомогти нашим медикам. Роботи з розвантаження було багато. Але це той випадок, коли чим більше – тим краще. Адже усі привезені речі – це дійсно реальна допомога лікарям, якої вони потребують. Поки мерія «допомагає» муралами, волонтери роблять діло», - переконаний координатор «ВАРТИ», депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

«Дякую усім, хто зголосився сьогодні прийти. Дякую нашим європейським партнерам, які вже майже шість років ведуть з нами дуже результативну співпрацю. Завдяки цьому ми вже передали у львівські лікарні тисячі одиниць меблів, обладнання», - додав Валерій Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.