×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Корки – наслідок некомпетентності міської влади – Ігор Телішевський

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський закликав міську владу розпочати процес інтеграції ближніх сіл до міської системи транспортної інфраструктури.

«Малехів. Фото зроблені сьогодні, не в час пік, але вже величезна тягучка в бік центру Львова. Люди реально годинами простоюють, щоб дістатись на роботу, додому, відвезти дітей. Стоять вантажні автомобілі – стоїть бізнес. Величезна загазованість. Все це жахливі наслідки відсутності компетенції міських чиновників», - каже він.

Ігор Телішевський зазначив, що незабаром буде створено Львівську ОТГ, куди увійдуть навколишні села, в тому числі й Малехів, а міська влада досі не розробила стратегії, як інтегрувати ці населені пункти в міську систему транспортної інфраструктури.

«Зараз вже потрібно не думати, а діяти – будівництво розв’язок, реорганізація руху на завантажених перехрестях, запуск великогабаритного транспорту у прильвівські села, розбудова системи міського електротранспорту. Так, це величезний масив роботи, масштабні проєкти, але якщо це не почати втілювати зараз, місто потоне у корках. Якщо немає якісної альтернативи у вигляді громадського транспорту, люди змушені користуватись приватними авто. Очевидно, теперішня міська влада це не усвідомлює», - додав депутат.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.