×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Ініціюємо скасування змін до ДПТ, щоб не допустити будівництво житла на місці школи" – депутати Ігор Телішевський та Любомир Босаневич

Депутати Львівської міської ради Ігор Телішевський та Любомир Босаневич зустрілись з мешканцями вулиці Малоголосківської, через критичну ситуацію з забудовою у цьому мікрорайоні.

«Відсутність у міської влади стратегії розвитку інфраструктури перетворило цей перспективний мікрорайон у «Малоголосківське гетто». Забудовники, з мовчазного погодження мера та його заступників, ухиляються від соціальних зобов’язань, як-от збудувати дорогу, дитячий садочок чи школу.  Ба більше: з подачі міського виконкому розробляються нові ДПТ та видаються містобудівні умови та обмеження на будівництво багатоповерхівок, без належної соціальної інфраструктури, а ще гірше на місці проектованих шкіл та садків», - заявив Ігор Телішевський.

Він разом з колегою-депутатом ініціює проект ухвали ЛМР для скасування змін у ДПТ, які передбачали будівництво житла на місці школи.

Також депутати повідомили, що на сесії міськради вимагатимуть у міського голови зробити все можливе для того, щоб повернути у комунальну власність  ділянку, де передбачалось зведення школи.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.