×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Депутати вимагають від Андрія Садового скликати сесію Львівської міськради» – Ігор Телішевський

«Керівники частини фракцій ЛМР звернулись до міського голови Андрія Садового з вимогою перестати ігнорувати українське законодавство та скликати чергову сесію Львівської міської ради».

Про це у себе на Facebook повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

«Понад 4 місяці Андрій Садовий ігнорує свої прямі обов’язки та порушує регламент, не скликаючи сесію Львівської міської ради. Сьогодні на розгляді перебувають сотні питань, які стосуються життєдіяльності міста, питання місцевих підприємців, мешканців міста. Затягуючи розгляд цих питань, місто створює численні проблеми для підприємств та не дає можливості наповнювати бюджет міста. Ми вимагаємо сформувати порядок денний і нарешті приступити до розгляду питань і прийняття рішень, як цього потребує місто та мешканці», - заявив він.

Ігор Телішевський також зазначив, що усі попередні сесії в період карантину скликались на вимогу депутатів, тобто міський голова самоусунувся від вирішення будь-яких проблем у місті.

 сесія 1.jpg

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.