×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

ОСББ на Княгині Ольги потрібна допомога

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський просить львів’ян підтримати петицію про розпуск електроенергії житлового фонду ОСББ для будинків по вул. Княгині Ольги 5А, 5Б.

Як він зазначив, кілька років тому Львівська міська рада під час передачі вказаних будинків на баланс міста взяла на себе зобов’язання провести ремонтні роботи, відповідно до складених кошторисів. Крім цього, провести реконструкцію електромереж - тобто поквартирний розпуск електроенергії.

«На жаль, ці зобов’язання не виконані. Мешканці багатоквартирного будинку переплачують за спожиту електроенергію в рази. Кілька цифр, щоб зрозуміти ситуацію:

3 млн гривень – саме стільки становить переплата за цей період часу;

10 гривень за м2 – стільки мешканцям обходяться вартість ЖКП. Це найвищий тариф у Львові;

80% мешканців будинку є пільговиками: військовослужбовці, воїни АТО, пенсіонери, багатодітні сім’ї, змушені доплачувати різницю власним коштом.

До кінця збору підписів залишився місяць. Щоб петицію розглянула ЛМР, потрібно ще 226 підписів», - зазначив депутат. Петиція  - https://petition.e-dem.ua/lviv/Petition/View/1667

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.