×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Анатолій Забарило вручив Подяку гурту «Joryj Kłoc» за популяризацію української музики за кордоном

Секретар Львівської міської ради, керівник Робочої групи з питань співпраці Львова з містами Китайської Народної Республіки Анатолій Забарило відзначив подякою  фольк-рок гурт «Joryj Kłoc» («Йорий Клоц») за представлення м. Львова на «Міжнародному молодіжному музичному фестивалі міст-побратимів Ченду (КНР) 2019», популяризацію української культури та музичного мистецтва за кордоном.

Анатолій Забарило подякував митцям за їхню творчість, наголосивши на важливості поширення української культури в світі.

«Треба мати талант і надзвичайні здібності. Це все притаманне вам. Ми надзвичайно вдячні  вам за те чудове мистецтво, яке ви даруєте людям. Бажаю вам подальших успіхів і хочу, щоб ви й надалі популяризували музичне мистецтво і дарували всьому світу українську культуру», - наголосив Анатолій Забарило.

b_873_582_16777215_00_images_Академія_участі_Китай_222.JPG

Додамо, що у Львівській міській раді діє Робоча група з питань співпраці Львова з містами Китайської Народної Республіки. У межах співпраці в травні 2017 року було підписано Меморандум про встановлення дружнього співробітництва між муніципалітетом Ченду (КНР) і містом Львовом.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.