×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Кожна десята гривня міського бюджету витрачається з порушеннями", - Ігор Телішевський

За словами депутата, 902 млн. гривень – саме на таку суму виявлено порушень у закупівлях Львівської міської ради. Станом на кінець червня 2020 року аудитори підтвердили порушення законодавства у 89 закупівлях, - про це йдеться у звіті Держаудит служби.

«Фактично, нераціонально, або з порушенням законодавства витрачається кожна 10 гривня з міської казни – а це спільні кошти усієї громади міста!

Цього можна було не допустити, адже у міській раді створений «Сектор з питань доброчесності та запобігання корупції». Однак, його ефективність та доцільність викликає багато запитань.

Разом з колегами депутатами зареєстрували проект ухвали про звіт цієї установи щодо їхньої ефективності за 2,5 роки. Будемо вимагати винести питання на розгляд міської ради і, якщо ефективність установи буде викликати сумнів, то ініціювати її розформування», - зазначив Ігор Телішевський.

«Третина тендерів, які проводить місто, визнані неуспішними, - зауважив депутат  Ігор Телішевський. -  З цього числа, 30% – через помилки уповноважених осіб замовників, після яких закупівлі потрібно скасовувати, оскільки неможливо усунути порушення».

 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.