×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У лісопарку Білогороща провели традиційну толоку

Велелюдна толока у лісопарку Білогорща стала уже доброю традицією. Цього року вона відбулась увосьме. Організатор толоки, депутат ЛМР Тарас Гупало розповів, що незважаючи на не сприятливу, дощову погоду, зібралося близько ста мешканців.

«На наш заклик відгукнулись небайдужі та активні мешканці нашого району, були навіть зовсім молоді хлопці, котрим окремий респект за активну позицію в підтримці нашого району!» 
За п'ять годин повністю очистили лісопарк Білогорща, всього зібрали близько 100 мішків сміття. Одночасно, на території майбутнього скверу Роксоляни, за допомогою техніки розрівняли ґрунт для облаштування нового громадського простору.

«Ми започаткували масштабну та глобальну роботу для наших дітей, котрі зможуть проводити своє дозвілля в сучасному, новому громадському просторі. Хочемо висловити подяку усім небайдужим, хто приєднався та доклав зусилля до очищення нашого зеленого, чистого та сучасного району! Раді будемо Вас бачити на усіх майбутніх заходах. Зробимо разом наш район чистим, безпечним та надійним!».

Додамо, що нещодавно громада зібрала підписи з вимогою закріпити цю земельну ділянку під новий громадський простір або сквер Роксоляни. Крім цього, з ініціативи Тараса Гупала мешканці прилеглих будинків очищали цю захаращену територію і добились, аби за бюджетні кошти були облаштовані тротуари обабіч дороги.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради