×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Буде новий сквер, а не новобуд

Мешканці Левандівки ініціюють створення нового громадського простору  - скверу Роксоляни. Про це повідомив депутат цього округу Тарас Гупало.

За словами депутата, у 2013 році він започаткував традицію на Левандівці проводити толоки. Разом з тим було закладено сквер ім. Івана Сірка, де проводили різні свята.

«Люди були дуже задоволені, бо це таке громадське місце, де можна зібратись всім від старого до малого, гарно провести час. У сквері ми висадили багато дерев. Водночас до нас звернулись інші мешканці з вул. Роксоляни, 51, що у них теж є захаращений простір. Це територія молодіжного житлового комплексу і було вже кілька спроб його забудувати".

Минулого року з ініціативи Тараса Гупала провели очищення території, облаштували кілька доріжок, освітлення. «Територія велика, тому ми хочемо зробити новий, сучасний молодіжний простір. Назва поки робоча, ми ще будемо її обговорювати, але однозначно мешканці просять не забудовувати територію, а облаштувати для людей та виділити кошти на реалізацію якісного проекту. Впевнений, багато людей готові долучитись до облаштування простору, оскільки вони побачили, як змінився простір у сквері Івана Сірка».            

Громада збирає підписи, аби закріпити цю земельну ділянку під новий громадський простір або сквер Роксоляни. «Я мав зустріч із ландшафтними дизайнерами, розповів їм про наші плани. Зараз маємо вже чернетку візуалізації майбутнього громадського простору. Прошу мешканців нашого району затвердити своїми підписами цю ідею. Допоможіть зберегти за громадою ділянку на Роксоляни, 51».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.