×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові вшанували пам'ять Ірини Шуль

16 червня виповниться 40 днів з дня смерті громадської діячки та українського педагога Ірини Шуль, яка відійшла у вічність 8 травня 2020 року на 102-му році життя. Вона була членкинею «Просвіти», «Союзу Українок», «Товариства Надсяння», «Львівської обласної Спілки політичних в'язнів України». Ірина Шуль відстоювала прагнення греко-католицької релігійної громади відродити зруйновані комуністичним режимом церкву і читальню «Просвіта» на Богданівці у Львові.

У свято Пресвятої Трійці Анна Мармуляк - депутатка Львівської міської ради, членкиня ЛМГО Союзу Українок та Орест Судейко – представник ГО «Львівська обласна Спілка політичних в’язнів України» і парафіяльного уряду парафії Св. ап. Андрія і св. Володимира пішли до місця поховання Великої Українки, щоб помолитися за упокій її душі. Похована Блаженної Пам’яті Ірина Шуль на Личаківському цвинтарі у м. Львові.

Депутатка Львівської міської ради Анна Мармуляк зазначає: «Важко уявити пересічній людині, з якою легкістю пані Ірина Шуль могла радіти життю, любити світ, шукати позитив після стількох бурхливих хвиль, які вона пережила через жорстокий режим влади, але завжди могла опиратися і вірити в краще майбутнє. Світ запам'ятає її як патріота України, добродійку та благочинницю, людину в активному русі, членкиню українських організацій, нетерпиму до несправедливості та завжди сонцесяйну».

Детальніше.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.