×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати ЛМР ініціюють тимчасову контрольну комісію для розслідування можливих махінацій зі львівським сміттям

Депутати Львівської міської ради підготували ухвалу щодо створення тимчасової контрольної комісії з депутатів ЛМР з питань розслідування розкрадання коштів територіальної громади Львова на вивезенні твердих побутових відходів та причетності до розкрадання чиновників місцевих органів влади.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

«Разом з колегами депутатами ми підготували відповідну ухвалу, яку готуємо на найближчу сесії Львівської міськради, що відбудеться у цей четвер. Ціль цієї ТКС – разом з депутатами інших фракцій ми будемо вивчати всі факти, документи, які стосуються вивезення і захоронення сміття з міста. Наша основна задача встановити:

  • Чому, попри запевнення міської влади, що є офіційні договори на захоронення на сміттєзвалищах - львівське сміття знову знаходять в лісопосадках, в стихійних сміттєзвалищах, та деінде;
  • Встановити точну суму, яку втратив міський бюджет на оборудках та махінаціях з вивезенням та захороненням львівського сміття;
  • Встановити причетність чиновників до схеми розкрадання міського бюджету.», - зазначив Ігор Телішевський.

Нагадаємо, правоохоронці Львівщини припинили розкрадання бюджетних коштів при вивезенні твердих побутових відходів. Як встановили правоохоронці під час досудового розслідування, зловмисники, за сприяння посадових осіб підприємств, які здійснюють вивезення сміття, організували схему розкрадання бюджетних коштів.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.