×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати ЛМР скликають сесію через можливі невиплати зарплатні комунальникам міста

Депутати Львівської міської ради скерували звернення до міського голови з вимогою скликати позачергову сесію ЛМР щодо ситуації з зростанням захворюваності на коронавірус та можливими невиплатами заробітної платні працівникам комунальних підприємств Львова.

Про це у себе на Facebook повідомив депутат ЛМР Ігор Телішевський.

Він оприлюднив також питання, розгляд яких вимагають депутати:

Інформація щодо протидії поширення COVID-19 у Львові та висока захворюваність серед медиків;

Звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств Львова: ЛКП АТП№1, Львівавтодор, Львівелектротранс, Львівтеплоенерго, Залізничтеплоенерго та Львівводоканал. Вимагаємо особистої присутності керівників цих установ.

«Зважаючи на заяви міських чиновників про те, що оплата праці працівників комунальних установ під великим питанням, хочемо дізнатись як керівництво ЛКП «догосподарювались» до такого.

Крім цього, знову постало питання львівського сміття. Останнім часом у пресі з’являється ще більше публікацій про виявлення сміття зі Львова на стихійних сміттєзвалищах. Це лише частина проблемних питань, з якими зіткнулось місто. Постає питання у компетентності керівництва міста їх вирішувати», – зазначив депутат.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.