×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Довкілля – це майбутнє наших дітей»: Остап Доскіч організував толоку у парку «Знесіння»

Сьогодні, 5 червня, святкують Всесвітній день охорони довкілля, запроваджений Генеральною асамблеєю ООН у грудні 1972 року. Його мета – привернути увагу суспільства до проблем екології, тож, зазвичай, цього дня прийнято прибирати парки, сквери, лісові насадження, прибудинкові  території. З нагоди свята, активна громада Личаківського району вирушила наводити лад у парку «Знесіння».

Парк «Знесіння» - один із найбільших (має площу понад 300 гектарів) та найстаріших у Львові. Сам по собі він є таким єдиним природно-архітектурним ансамблем. Тож навесні та влітку стає улюбленим місцем відпочинку сотень львів’ян. І аби містянам там було приємно і безпечно відпочивати, у ньому вирішили поприбирати. Тим більше – не за горами Зелені Свята і попереду багато вихідних.

-        Парк «Знесіння» - це такий собі зелений острівець у центрі міста, - говорить депутат Львівської міської ради від «Європейської Солідарності» Остап Доскіч. – Дуже приємно, що на нашу ініціативу організувати тут толоку, відгукнулося багато наших однодумців.

Впродовж кількох годин у парку позбирали сміття, поламане гілляччя, позгрібали сухе листя та траву.  Тож Остап Доскіч закликав усіх, хто в наступні вихідні тут відпочиватиме, не залишали після себе сміття.

-        Довкілля – це майбутнє наше і наших дітей, і яким ми воно буде, залежить від нас саме зараз, - сказав депутат.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.