×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Чи потрібна нам така Муніципальна варта?»

Муніципальна варта Львова надає неофіційні послуги з охорони приватних замовників. При цьому – перебуває на бюджетному утриманні. Минулоріч на абсолютно збиткове та не потрібне підприємство з міського бюджету виділили 60 млн гривень, а заробило воно на себе лише 5 млн. гривень, - зазначає депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський.

Як з’ясували правоохоронці, без офіційного оформлення договірних відносин, працівники підприємства впродовж трьох місяців надавали послуги з охорони майданчику з продажу вживаних авто. За роботу вони мали б отримати 80 тис гривень. Сьогодні їх зловили на гарячому, при отриманні 30 тис гривень.

«Відповідно, така «діяльність» не могла відбуватись без участі керівництва ЛКП – прокуратура готує підозри директору, заступнику, начальникам відділів. У мене є лише одне питання – чи знав міський голова Львова Андрій Садовий про дії своїх підлеглих?

Це лише верхівка айсбергу відсутності господарювання у місті – міський голова лобіює взяття кредиту на виплату зарплат працівникам комунальних підприємств Львова. Враховуючи викладені правоохоронцями факти, чи не доцільніше кошти, які йдуть на функціонування Муніципальної варти, направити на ті сфери, яким вони дійсно потрібні. Адже з таким господарником, місто довго не протягне», - додав він.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.