×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Чому на золотий душ грошей вистачає, а на зарплати ні? Що це за господарська ефективність, щоб виплатити зарплати потрібен кредит?», - Уляна Пак

На останньому позачерговому пленарному засіданні ЛМР депутатський корпус не підтримав ініціативу міського голови щодо взяття кредитних коштів у банку ЄБРР. Депутати вважають, що  позика у Європейському банку реконструкції та розвитку немає нічого спільного з заробітними платами для працівників комунальних підприємств.

Ситуацію в одній з соціальних мереж прокоментувала заступниця голови фракції «Європейська Солідарність» Уляна Пак:

«Нещодавно мережу облетіла новина, що в міста на червень немає коштів для виплату зарплат працівникам львівських комунальних підприємств.

Це, мовляв, тому, що депутати не проголосували 28 травня за отримання чергового кредиту розміром 700 млн.грн.

По-перше, в ухвалі немає жодного слова про зарплати, як і про усі інші умови кредитного договору, який нам пропонував підтримати міський голова під приводом зарплат для комунальників.

Але найважливіше те, що депутатам закидають, що саме через них уже у червні не буде чим платити зарплату працівникам комунальних підприємств.

Але ж не депутати відповідають за господарську діяльність ЛКП, а міський голова, його заступники, керівники підприємств. І у мене питання. Чому на золотий душ грошей вистачає, а на зарплати ні? Що це за господарська ефективність, коли щоб виплатити зарплати потрібно брати кредит? Та ще й в середині бюджетного року, не використавши ще коштів на поповнення статутних капіталів, які були передбачені в бюджеті міста. А як його потім віддавати, якщо комунальні підприємства вже настільки бідні, що навіть на зарплати не мають?

Вважаю, що гроші на зарплати потрібно шукати у місті, а не в європейських банках. Потрібно переглянути бюджет, урізати ті програми, які можуть почекати наступного року, а можна урізати багатотисячні премії міського голови і його заступників. Гроші потрібно знайти і виплатити людям зарплати не тільки у червні, але й до кінця року! Адже в часи кризи виплата зарплати – це найважливіший обов’язок будь-якого керівника».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.