×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Об’єднання «Самопоміч» обрало нову заступницю голови фракції ЛМР. Нею стала Вікторія Довжик – голова Бюджетної комісії ЛМР

"Я переконана, що нова заступниця додасть нових управлінських поглядів і рішень, які будуть позитивними для життя нашої команди. Вікторія – дуже відповідальна і прагматична людина, яка говорить мовою цифр і фактів", - коментує обрання колега по фракції депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин, заступниця Юрія Мельника.

Нагадаємо, потреба обрати нового заступника виникла після виходу з фракції ЛМР кількох її членів. Цей відхід команда сприйняла спокійно і заявила, що поважає свободу думки і  рішення кожного. У складі Самопомочі Львівської міської ради – 19 осіб, таким чином вона залишається найбільшою фракцією і продовжує активно працювати та реалізовувати усі завдання, покладені на неї виборцями Львова.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.