×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат від фракції УГП Юля Гвоздович вимагає нарешті встановити прилад вимірювання забруднення повітря на вул.Пластовій

Депутат від фракції Української Галицької Партії у Львівській міській раді Юля Гвоздович звернулась із запитом до міського голови Львова щодо ситуація, яка роками турбує мешканців мікрорайонів Знесіння та Кривчиць. Йдеться про нестерпний сморід вздовж вулиці Богданівської - Пластової. 

Мешканці будинків та працівники підприємств, розташованих у цьому районі, неодноразово звертались і надалі скаржаться на сморід. Він спричинений викидом промислових підприємств, каналізації та очисних споруд.

Більш ніж пів року тому мешканці підписали електронну петицію щодо “Встановлення приладу вимірювання забруднення повітря на вул. Пластовій, 13 з метою постійного відстежування шкідливого впливу на населення”. Її підписали понад 500 осіб і підтримали на сесії 21 грудня минулого року. Тобто, місто взяло на себе зобов’язання встановити прилад вимірювання вмісту повітря. Наразі цього не відбулось. 

“Я і всі мешканці мікрорайонів Кривчиці та Знесіння хочемо знати чим дихаємо. Відповідно, у своєму запиті я вимагаю виконати електронну петицію і нарешті придбати прилад вимірювання забруднення повітря на вул. Пластовій, 13. 

Це не дорого коштує. Дорого коштує здоров’я людей”, - наголосила Юля Гвоздович.  

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.