×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

В автобусах уже зараз треба організувати можливість безготівкової оплати, - Веремчук

Щоб зменшити коронавірусні ризики у громадському транспорті, потрібно забезпечити змогу безготівкової оплати за проїзд у львівських автобусах за допомогою PayPal.

На думку депутата Львівської міської ради Валерія Веремчука, це одна із небагатьох справді потрібних і реальних пропозицій програми «Львів завтра». Тим паче, що львівські стартапери уже готові запускати безконтактну оплату в автобусах – таку, що вже діє в електротранспорті.

Втім дивною є позиція керівника управління транспорту Ореста Олеськіва, який, схоже, навіть не читав програму. Він нещодавно заявив, що зараз нема сенсу впроваджувати безконтактні способи оплати проїзду, бо, мовляв, уже у вересні запрацює е-квиток.

«Е-квиток у вересні? Ці обіцянки ми чуємо чотири роки. Запровадження е-квитка вже з’їло десятки мільйонів гривень із бюджету. Але наскільки мені відомо: реальна дата, коли він з’явиться у всьому транспорті Львова, – літо 2021 року. Тому не треба нікого дурити, а вже сьогодні, а не в якомусь «завтра» подбати про безпеку львів’ян», - прокоментував Веремчук.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.