×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Вирішення екопроблем має бути пріоритетом, якщо хочемо якісного і здорового «завтра», - Оршак

Якщо не дбати про екологію, якісного «завтра» для Львова не буде. У цьому переконана голова екологічної комісії, депутат Львівської міської ради Ірина Оршак.

Її здивувало, що у програму «Львів завтра» не внесли жодного пункту для вирішення екопроблем у місті. 

«Чи екологія - не в пріоритеті і голова міста завтра не планує нічого для покращення екологічного стану, для запуску в роботу екологічних пропозицій. Зокрема і тих, що ми напрацьовували разом із екоактивістами. Все «зависло» через карантин», - заявила вона.

Зокрема, Ірина Оршак пропонує запровадити екопатруль, екологічну гарячу лінію, екологічні промоційні ролики. А ще проводити системну висадку дерев у районах, очищення водойм, джерел.

«І сьогодні, і завтра місто живе не коронавірусом єдиними, не тільки політикою. У місті має бути сформована, зрозуміла, чітка і довготривала стратегія розвитку, в тому числі й еконапрямку. Адже, хороша екологія - запорука здоров’я людини», - наголосила Ірина Оршак.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.