×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ремонт аварійних ліфтів: голови ОСББ вимагають не забувати про нагальні проблеми міста

Поки у мерії думають про віртуальні речі для Львова на завтра, голови ОСББ просять вирішити їхні нагальні проблеми, які актуальні сьогодні. Зокрема, наголошують на необхідності проводити масштабну модернізацію й оновлення ліфтів, велика частина яких в аварійному стані.

«На Сихові я зустрівся із головами ОСББ, щоб проговорити їхні пропозиції до програми «Львів завтра». Зараз у ній – ні слова про житловий фонд, хоча саме від його стану залежить комфорт і безпека львів’ян. Резюме розмови: в ОСББ живуть не лише завтрашнім днем, а вже сьогодні вирішують нагальні проблеми будинків: прибирання, дезінфікація, утеплення», - розповідає депутат Львівської міської ради, співавтор Програми про підтримку мешканців багатоквартирних будинків Валерій Веремчук.

За його словами, практично всі голови ОСББ під час зустрічі обурювалися станом ліфтів у будинках. А ще тим, що попри ухвалену Програму, що передбачає ремонт і заміну підйомників у співфінансуванні з містом, вони не можуть скористатися цією пропозицією.

«Цього року за програмою ремонтуватимуть лише 11 ліфтів на усе місто. На це передбачили 5 мільйонів гривень. Це дуже мало. Голови ОСББ, в чиїх будинках ліфти потребують заміни, подають заявки і отримують відмови», - розповів один із голів ОСББ Ігор Кідик.

На його думку «Львів завтра» містить дуже багато декларативних речей, але практично не враховує реальні потреби містян.

«Саме тому з колегами збираємо пропозиції в різних середовищах. Наполягатимемо, щоб думка голів ОСББ була врахована, адже львів’яни не можуть чекати на елементарний комфорт завтра, він потрібен уже сьогодні. І якщо нагальною проблемою в ОСББ називають оновлення ліфтів, значить саме цим варто зайнятися, а не відкладати на далеке майбутнє», - переконаний Валерій Веремчук.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.