×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Зібрали 40 мішків сміття: волонтери і мешканці прибрали у «сихівському лісі»

Волонтери спільно із мешканцями Сихова провели велику толоку в одному із найпопулярніших місць району – так званому сихівському лісі. За кілька годин роботи зібрали 40 великих мішків непотребу.

Як розповів один із організаторів толоки, відомий волонтер та мешканець Сихова Сергій Канюка, разом із однодумцями вони вже 5 років поспіль організовують прибирання у лісопарку.

«Через карантин довелося відкласти толоку аж на кінець травня. Але зараз уже можна гуляти в парках, відпочивати, займатися спортом. Наприклад, у сихівському лісі ми щосуботи вранці влаштовуємо спільні забіги. І хочеться, щоб ця чудова територія зустрічала мешканців Сихова чистотою, а не горами сміття», - говорить Сергій.

Також щороку участь у толоці бере і волонтерка, викладачка місцевого ліцею «Оріяна» Оксана Рапіта. За словами Оксани, такі акції – це чудовий приклад для дітей, інших мешканців, аби ті дбали про природу, прибирали за собою після відпочинку.

Підтримує такі ініціативи волонтерів і голова екологічної комісії ЛМР Ірина Оршак. Зараз вона працює над тим, щоб у Львові запрацював екологічний патруль, який стежитиме за дотриманням правил поведінки на природі.

«Така спеціалізована екологічна варта дуже потрібна, адже щороку маємо одній й ті ж проблеми – засмічені ліси, парки, паління сухостою. А волонтери, які сьогодні за власної ініціативи проводять толоки, можуть стати головними героями нашого екопатрулю, справжніми вартовими порядку у Львові», - коментує Ірина Оршак. 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.