×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Автобуси треба дезінфікувати, а їх навіть добре не миють», - Свінціцький обурений брудом у громадському транспорті

Заступник голови інженерної комісії, депутат Львівської міської ради Віталій Свінціцький обурений тим, як миють автобуси комунального АТП-1. Попри те, що в час карантину громадський транспорт мали би прибирати особливо ретельно, регулярно дезінфікувати, у салонах брудно.

На своїй сторінці у фейсбуці депутат опублікував відео, де перевірив на чистоту салон одного із автобусів, який курсує до Рясного. Біля сидіння, на вікні – бруд, який накопичувався не один день.

«Я не професійний ревізор, але мені не потрібно білих рукавичок, щоб провести пальцем і чітко побачити знятий із вікна біля сидіння віковий бруд. І, між іншим, це автобус АТП-1, яке утримують львів’яни своїми податками», - прокоментував він.

Як розповів Свінціцький, на найближчій сесії ЛМР він обов’язково вимагатиме надати інформацію про те, скільки коштів місто потратило на дезінфікаційні заходи у громадському транспорті, ретельний звіт про їхнє використання. Також вимагатиме ревізії у всіх автобусах АТП-1 на стан чистоти.

«Після побаченого я дуже сумніваюся, що автобуси миють щодня. А якщо і миють, то є питання до якості прибирання. Я просто їхав в автобусі по справах у Рясне й одразу побачив таку картину. Це і є турбота про безпеку львів’ян, протиепідемні заходи? У Рясному мешканці годинами чекають на автобуси, тому що одночасно перевозити дозволено лише обмежену кількість пасажирів. Але кількість можна було би збільшити, якби транспорт дезінфікували після кожного рейсу. Та бачу, що у Львові навіть не здатні нормально помити автобуси», - говорить Віталій Свінціцький.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.