×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Заступниця голови фракції «Європейська Солідарність» у ЛМР Уляна Пак ініціює допомогу потребуючим дітям

За останньою інформацією ЮНІСЕФ, понад 6 млн осіб можуть опинитись за межею бідності через соціально-економічну кризу, викликану COVID-19. 1,4 млн з них - діти. Такі показники консервативного сценарію Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який базується на макропрогнозі Кабінету Міністрів України. Погіршення економічної ситуації матиме найбільш руйнівний вплив на багатодітні сім’ї, одиноких батьків з дітьми, родини з дітьми до трьох років.

Заступниця голови фракції «Європейська Солідарність» Уляна Пак анонсувала проєкт Ухвали Львівської міської ради, яка дозволить забезпечити соціальних захист дітей учасників антитерористичної операції, дітей постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, дітей із багатодітних сімей та з сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Таке рішення напрацьовувалося спільно з колегами-депутатками Оленою Пасевич та Юлією Гвоздович.

«Оскільки у квітні-травні 2020 року неможливо було забезпечити соціальну функцію міської Програми безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти, ми пропонуємо проведення зазначеним категоріям одноразової виплати у травні 2020 року (за період квітень – травень) компенсації на харчування дітей у вигляді грошової допомоги в розмірі рівнозначної сумі виплат на кожну дитину», - інформує депутатка Уляна Пак.

Заступниця фракції «Європейська Солідарність» сподівається на те, що міський голова включить Ухвалу до порядку денного позачергового пленарного засідання 28 травня, а колеги-депутати підтримають таку важливу ініціативу.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.