×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція партії «Європейська Солідарність» у Львівській міській раді ініціює позачергове пленарне засідання сесії міської ради

Депутати «Європейської Солідарності» у Львівській міській раді  закликали колег-депутатів долучатися до збору підписів для скликання позачергової сесії Львівської міської ради.

Про це в одній з соціальних мереж повідомила заступниця голови фракції ЛМР, депутатка ЛМР Уляна Пак:

«За попередньою інформацією понад 40 працівників Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» захворіли на коронавірус. Це дуже велика цифра, особливо враховуючи той факт, що лікарі «швидкої» зараз в посиленому режимі приймають ургентні випадки і замість 8 лікарні.

З метою отримання оперативної інформації від головного лікаря лікарні О.Самчука про ситуацію, яка склалася в медичному закладі, а також для вжиття належних заходів, щоб недопустити колапсу системи надання невідкладних медичних послуг у місті, керуючись ч.7 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.3.2. частини 3 статті 29 Регламенту Львівської міської ради 7 скликання,

прошу колег-депутатів долучатися до збору підписів для скликання позачергової сесії Львівської міської ради».

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.