×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Біля музею Русалки Дністрової облаштують сквер

Відбулася чергова зустріч щодо створення скверика  - місця для відпочинку львів’ян біля музею-заповідника «Русалка Дністрова» на вул. М. Коперника 40 у м. Львові. Про це повідомив один із учасників зустрічі депутат  Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

На зустрічі були присутні заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля, керівник Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького Тарас Возняк.

Депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив: «Наразі виконані всі підготовчі роботи щодо збереження мурів церкви, які там перебувають, оскільки проводити археологічні розкопки зараз немає змоги. Прийнято рішення законсервувати цей об’єкт і створити місце відпочинку у вигляді скверу для мешканців Львова».

 русалки фото 1.jpg

За словами депутата, територія підготовлена до початку робіт. Заплановано розібрати старий паркан, що уже прогнив і в будь-який момент може обвалитися. Найближчим часом буде розроблена проєктно-кошторисна документація.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.