×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські медики повинні отримати всі обіцяні доплати, - Веремчук

Керівник фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерій Веремчук переконаний, що львівські лікарі повинні отримати всі обіцяні доплати - не залежно від того, чи надійдуть у місто на це кошти з держбюджету, чи ні.

Свою позицію він висловив під час ефіру LiveLviv на телеканалі «Правда ТУТ».

Валерій Веремчук розповів, що вже запропонував виділити кошти для медиків з міської казни, а вже потім чекати на ймовірну компенсацію від держави.

«Це моя принципова позиція. Бо гроші пообіцяли всі, а тепер починають з'ясовувати, хто має платити: держава чи місто. Навіть міський голова сказав, що от прийдуть гроші з держбюджету, тоді й заплатимо. А якщо не прийдуть? Тому пропоную виплатити обіцяні доплати з міської казни, а далі... Компенсує держава ці кошти - добре, ні - то побачимо, чого вартують такі обіцянки», - пояснив депутат.

І додав, що в будь-якому випадку робота лікарів, які зараз на передовій боротьби з коронавірусом, має бути належно відзначена.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.