×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«У Рясному-2 можна зробити прекрасну рекреаційну зону для всіх львів’ян», - Свінціцький

Перетворити запущений ряснянський став, що неподалік кінцевої зупинки автобусів на вул. Величковського, на унікальну рекреаційну зону пропонує депутат Львівської міської ради Віталій Свінціцький.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці, зазначивши, що вже не раз говорив про реалізацію цієї ідеї з чиновниками, ландшафтними дизайнерами. А саме зараз задум – особливо актуальний, адже потрібно працювати над внутрішнім туризмом, над створенням нових, цікавих для відвідин і відпочинку локацій.

«На крайній сесії міської ради попросив скерувати розпорядження управлінню екології на розробку дорожньої карти благоустрою ставка у Рясне-2. Ще раніше мав розмови із заступниками міського голови, консультувався із ландшафтними дизайнери. Якщо маємо такий природній дар, його треба використовувати. Правильно використовувати. Приваблювати ним людей, туристів, адже тут унікальний природній ландшафт, простір, водойма. І такі ж унікальні можливості. Зараз вони, щоправда, з одного боку оточені колючою загорожею, а з іншого – бездоріжжям. Але все можна змінити», - написав депутат.

Свінціцький зазначив, що перед тим, як приступати до проєкту, треба змінити зонування, адже, по документах, на території передбачене житлове будівництво.

«Наскільки мені відомо, колись навіть пробували будувати. І ця затія провалилася разом зі сваями. Та й навіщо нищити таку місцину ще одною висоткою? Після зміни зонування на рекреаційну можна буде приступити до наступного етапу – створення проєкту ряснянського парку-скверу, якого ще нема у Львові, який стане нашою родзинкою, куди хотітимуть приїжджати зі всього міста», - переконаний Віталій Свінціцький.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.